X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Paweł Mucha: amerykańscy żołnierze gwarantują strefę bezpieczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2019 09:23
- Te decyzje, które zapadają, są absolutnie przełomowe i można powiedzieć, że historia dzieje się na naszych oczach - powiedział w "Sygnałach dnia" zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, komentując wizytę Andrzeja Dudy w USA. 
Audio
  • Paweł Mucha o wizycie Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych (Jedynka/Sygnały dnia)

W Białym Domu Andrzej Duda spotka się z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem. Obaj politycy podpiszą porozumienie, na podstawie którego do Polski przyjadą kolejni amerykańscy żołnierze. 

- Mamy świadomość i to jest doświadczenie też historyczne, że tam, gdzie żołnierze amerykańscy się pojawili, ta strefa bezpieczeństwa jest pewna i jest strefą bezpieczeństwa na kolejne dziesięciolecia - powiedział Paweł Mucha. Dodał, że zwiększenie obecności wojsk amerykańskich w Polsce to jest bezpieczeństwo nie tylko Rzeczypospolitej, ale całej tzw. wschodniej flanki NATO. 

Gość Jedynki podkreślił też, że relacje polsko-amerykańskie budowane są w sposób konsekwentny, a szczyt polsko-amerykański jest tego najlepszym potwierdzeniem. 

Mucha wskazał, że choć na pierwszy plan wybija się sfera bezpieczeństwa, to szczyt ma też kontekst energetyczny i gospodarczy. Zwrócił również uwagę na porozumienie, które ma zostać podpisane przez Ministerstwo Zdrowia i MD Anderson, główne centrum zajmujące się problemami onkologicznymi. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy poświęconej stosunkom polsko-amerykańskim i wizycie Andrzeja Dudy w USA.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek 

Gość: Paweł Mucha (zastępca szefa Kancelarii Prezydenta)

Data emisji: 12.06.2019 

Godzina emisji: 8.14

fc/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Guzy o wizycie Andrzeja Dudy w USA: kamień milowy na drodze do podniesienia poziomu bezpieczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 22:05
- Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych to kamień milowy na drodze do podniesienia poziomu bezpieczeństwa Polski. Czeka nas jednak wiele pracy i wydatków - powiedział w Polskim Radiu 24 Jarosław Guzy, szef działu zagranicznego PAP.
rozwiń zwiń