X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Polskie Radio opanowało Zakopane

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2019 10:04
W Zakopanem dziś drugi dzień pierwszej odsłony festiwalu "Lata z Radiem 2019". Wieczorem u stóp Tatr wystąpią między innymi Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy, Sławek Uniatowski, Hanka Rybka, Krzysztof Zalewski oraz Kayah.
Audio
  • Dyrektor PR1 Agnieszka Kamińska i w-dyr. PR1 Marcin Kusy o "Lato z Radiem Festiwal" w Zakopanem Sygnały dnia/Jedynka)
Marcin Kusy (L) i Agnieszka Kamińska (P)
Marcin Kusy (L) i Agnieszka Kamińska (P)Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Dyrektor Programu Pierwszego Polskiego Radia Agnieszka Kamińska zauważa, że Polskie Radio króluje w stolicy Tatr. - Wszędzie są nasze plakaty, nasze logo, nasze namioty, nasi artyści, rozpoznawalne twarze i rzeczywiście Zakopane jest opanowane przez Polskie Radio - mówi dyrektor. Przypomniała również, że festiwal to nie tylko muzyka, a towarzyszą mu różne inne wydarzenia

Pierwsza część koncertu odbyła się w piątek (28.06). Była to jednocześnie inauguracja całej trasy "Lata z Radiem Festiwal 2019". Jako pierwszy wystąpiło Włodek Pawlik Trio.

Jak mówił wicedyrektor radiowej Jedynki Marcin Kusy, było to niesamowite widowisko. - No Włodek, przy akompaniamencie swojego trio porwał publiczność. "Kum i kuma" była śpiewana przez wszystkich, natomiast "Prząśniczka", jest taki nerw w tej aranżacji Włodka Pawlika, taki jak mówią młodzi drive w tym nagraniu, że cała publiczność wstała w will Czerwony Bór - mówi Marcin Kusy. Zapewnił, że dzisiejsze koncerty będą łączyć różne muzyczne gatunki.

Wieczorem u stóp Tatr wystąpią między innymi Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy, Sławek Uniatowski, Hanka Rybka, Krzysztof Zalewski oraz Kayah. Początek dzisiejszego koncertu na Dolnej Równi Krupowej o godzinie 17. 

Z festiwalowych miast nadawane też będą audycje z udziałem publiczności. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Koncerty transmitowane i retransmitowane będą w Programie Pierwszym Polskiego Radia, w radiowej Dwójce, Trójce i Czwórce. Na portalu Polskiego Radia dostępny będzie streaming wydarzenia.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Rozmawiali: Krzysztof Grzesiowski, Daniel Wydrych

Goście: Agnieszka Kamińska (Dyrektor radiowej Jedynki, Marcin Kusy (Wicedyrektor radiowej Jedynki)

Data emisji: 29.06.19

Godzina emisji: 8.15

ag


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chopin University Big Band w Zakopanem

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2019 17:40
- To świetna okazja, żeby zaprezentować polską muzykę - mówi Piotr Kostrzewa z Chopin University Big Band. Warszawski zespół wystąpi na scenie na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza Lato z Radiem 2019. Marcin Kusy: to ogromne przedsięwzięcie

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2019 14:22
- 26 wykonawców, 4 miasta, 2-dniowe koncerty i jedna płyta festiwalowa. Jest to ogromne przedsięwzięcie dla miłośników muzyki - powiedział w POlskim Radiu 24 Marcin Kusy, wicedyrektor radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń