X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Michał Woś: trzeba oddzielić problem uchodźców od problemu migracji

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 09:18
- Nie może być tak, że państwa otwierają swoje drzwi na oścież, gdyż najważniejsze powinno być zapewnienie bezpieczeństwa swoim obywatelom - powiedział w "Sygnałach dnia" minister ds. pomocy humanitarnej Michał Woś.
Audio
  • Rozmowa z Michałem Wosiem na temat problemów dotyczących uchodźców i migracji (Sygnały dnia/Jedynka)
Michał Woś
Michał WośFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Prowadzący audycję powiedział, że kwestia migracji to bardzo istotny element polityki europejskiej i jest to problem, który dzieli partnerów europejskich.

Michał Woś przyznał, że trzeba powiedzieć, jakie są owoce działania polskiego rządu dotychczas. - W 2015 r. było coś takiego, jak mechanizm przymusowej relokacji, gdzie Donald Tusk i Ewa kopacz promowali to na potęgę, a rzecznik ówczesnego rządu mówił, że będziemy przyjmować wszystkich uchodźców - powiedział gość audycji. Dodał, że dzięki polskiej dyplomacji i zaangażowaniu Grupy Wyszehradzkiej "od tego pomysłu odstąpiono".

Gość radiowej Jedynki podkreślił, że stanowisko Polski w sprawie uchodźców jest takie, że "uchodźcom trzeba pomagać, ale ważne jest to, aby pomagać im na miejscu". - Trzeba oddzielić problem uchodźców od problemu migracji - zaznaczył. Przyznał, że nie może być tak, że państwa otwierają swoje "drzwi na oścież" dla wszystkich, gdyż ich głównym zadaniem powinno być zapewnienie bezpieczeństwa swoim obywatelom.

Co Michał Woś sądzi o problemie uchodźców we Włoszech? Jak w Polsce wygląda kwestia dyscyplinowania? Co sądzi o podejściu prezydenta Francji Emmanuela Macrona do kwestii uchodźców?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .
***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Michał Woś (minister ds. pomocy humanitarnej)

Data emisji: 30.07.2019 

Godzina emisji: 8.15

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak