X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Joachim Brudziński: kolejna konwencja będzie poświęcona polityce prorodzinnej

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2019 07:50
- Na najbliższej konwencji, która odbędzie się w Łodzi, będziemy mówić o polityce prorodzinnej - powiedział w "Sygnałach dnia" Joachim Brudziński, europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, szef sztabu wyborczego tej partii.
Audio
  • Joachim Brudziński: teraz będziemy rozwijać przedstawione skrótowo nasze postulaty (Sygnały dnia/Jedynka)

W sobotę odbyła się kolejna konwencja programowa Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem w Lublinie, gdzie prezes partii Jarosław Kaczyński przedstawił nowe założenia swojego ugrupowania. Zapowiedział m.in. podniesienie pensji minimalnej do 3 tys. zł na koniec 2020 r. i do 4 tys. zł w 2023 r., obiecał drugą trzynastą emeryturę w 2021 r. oraz pełne dopłaty do hektara dla rolników, zrównane z unijnymi.

mid-19907050.jpg
Jarosław Kaczyński: dla PiS najważniejsze są rodzina oraz naród

Jak podkreślił Joachim Brudziński, przedstawione propozycje są efektem bardzo przemyślanej i konsekwentnie realizowanej strategii wyborczej. - Na początku lipca w Katowicach przeprowadziliśmy debatę, podczas której nie tylko krytycznie oceniliśmy naszą pracę, ale także przygotowaliśmy odsłonę programu na kolejne lata. I z całą odpowiedzialnością mogę więc stwierdzić, że na scenie politycznej jest tylko jedna partia, i jest nią PiS, która pokazuje Polakom program i następnie go realizuje - przypomniał europoseł.

Gość audycji dodał, że przedstawione przez PiS propozycje będą teraz dokładnie objaśniane. - Konwencje, takie jak ta lubelska, miały swoją dynamikę. Dlatego w najbliższych tygodniach, w poszczególnych regionach kraju, będziemy - ukazane w pewnym skrócie - nasze postulaty rozwijać. Stanie się to już na najbliższej konwencji, która w sobotę odbędzie się w Łodzi. Będzie poświęcona polityce prorodzinnej - zaznaczył Joachim Brudziński.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

. .

*** 

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Katarzyna Gójska 

Gość: Joachim Brudziński (europoseł PiS)

Data emisji: 9.09.2019

Godzina emisji: 7.15

bb/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joachim Brudziński: PiS zaprezentuje program oparty na dotychczasowych założeniach

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 11:19
- Prawo i Sprawiedliwość zaprezentuje podczas konwencji w Lublinie program komplementarny, spójny i oparty o to, co przez ostatnie cztery lata udało nam się zrobić - powiedział w radiu RMF FM szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

PiS uruchamia system smsowy informujący o kampanii. Na nr 4321 trzeba wysłać: jedziemy dalej

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 13:00
- Osoby zainteresowane kampanią prowadzoną przez Prawo i Sprawiedliwość powinny wysłać sms o treści: jedziemy dalej, na numer 4321; dzięki temu będą na bieżąco informowane - poinformowano podczas sobotniej konwencji PiS w Lublinie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Szydło: podniesiemy świadczenia dla osób niepełnosprawnych

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 14:43
- Osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie to grupa, która będzie przez rząd Zjednoczonej Prawicy w kolejnych latach otaczana szczególną opieką. Uruchomimy kolejne programy i projekty dedykowane tej grupie - mówiła była premier i europosłanka Beata Szydło na konwencji wyborczej PiS w Lublinie.
rozwiń zwiń