X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Joanna Lichocka: PO buduje swoją aktywność na kłamstwie

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 13:55
- Przyjęta świadomie taktyka kłamstwa, jako skutecznej metody politycznej PO-KO, właśnie jest zdemaskowana, bo co innego mówi Sławomir Neumann czy inni członkowie PO w świetle kamer, a co innego, gdy nie wiedzą, że są nagrywani - powiedziała w "Sygnałach Dnia" Joanna Lichocka.
Audio
  • Posłanka PiS i kandydatka w obecnych wyborach Joanna Lichocka mówiła m.in. na temat "taśm Neumanna" i wystąpienia Lecha Wałęsy (Jedynka/Sygnały dnia)

Na nagraniach z rozmowy z 2017 roku polityk Platformy Obywatelskiej w wulgarny sposób wypowiada się, między innymi, o sytuacji w Tczewie i o wyborcach z tego miasta. Na opublikowanych przez TVP nagraniach słychać, jak polityk PO rozmawia z pomorskimi działaczami partii. 

Kaczyński 1200 pap.jpg
"Taśmy Neumanna". Prezes PiS: ta pogarda dotyka wszystkich, zarówno wyborców PiS, jak i PO

Na spotkaniu zapewniał, że jego partia stanie murem za wszystkimi, którzy mają problem z prawem, warunkiem jest jednak członkostwo w ugrupowaniu. Wczoraj Sławomir Neumann zrezygnował z funkcji przewodniczącego klubu parlamentarnego PO-KO.

Joanna Lichocka: na "taśmach Neumanna" słychać pogardę PO-KO wobec Polaków 

- Wyszło to, co wiemy od dawna, że PO buduje swoją aktywność na kłamstwie i na zwodzeniu wyborców - podkreśliła Joanna Lichocka w radiowej Jedynce.

- To jest ugrupowania, które nie ma ani kwalifikacji merytorycznych do rządzenia - co słychać m.in. na taśmach Neumanna, że nie zawracają sobie głowy tymi kryteriami - ani nie ma kwalifikacji etycznych, moralnych i to też słychać na tych taśmach - powiedziała.

Sławomir Neumann 1200.jpg
"Naszym koalicjantem w powiecie jest PSL, choć są oszustami". Nowe "taśmy Neumanna"

>>>[CZYTAJ TAKŻE] Skandaliczne słowa Lecha Wałęsy o Kornelu Morawieckim. Polityk KO: nieludzkie, głupie i haniebne

Jak dodała, ma nadzieję, że ludzie już nigdy nie zagłosują na PO, po tym, jak wyszła prawda "o tym towarzychu". Zdaniem Joanny Lichockiej, to co najbardziej uderzyło Polaków, którzy słyszeli "taśmy Neumanna", to wielka pogarda tej ekipy do ludzi, do wyborców.

Joanna Lichocka: liderzy PO reagowali aplauzem na słowa Lecha Wałęsy

Rozmówczyni radiowej Jedynki odniosła się też m.in. do wystąpienia Lecha Wałęsy na konwencji PO-KO w Warszawie. Joanna Lichocka zwróciła uwagę, że po słowach byłego prezydenta, obrażających zmarłego Kornela Morawieckiego, sala oraz liderzy PO-KO zareagowali aplauzem.

- Ale to byli ludzie III RP, która była zbudowana na kłamstwie, na utajnieniu tego, kto był zdrajcą, donosicielem SB, kto splamił się pracą dla Moskwy. I to kłamstwo to środowisko za wszelką cenę chce utrzymać - powiedziała.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Audycja: Sygnały dnia

Prowadząca: Katarzyna Gójska

Gość: Joanna Lichocka (członek Rady Mediów Narodowych, PiS)

Data emisji: 7.10.2019

Godzina emisji: 8.15

paw

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Joanna Lichocka: upominanie się Grzegorza Schetyny o Muzeum Bitwy Warszawskiej jest kolejnym dowodem hipokryzji PO

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 09:30
- 200 tys. ludzi przyjechało na wczorajszą defiladę do Katowic, a 3 mln oglądały Święto Wojska Polskiego przed telewizorami. To było wspaniałe wielkie wydarzenie, wielkie święto naszej narodowej dumy - powiedziała w Polskim Radiu 24 Joanna Lichocka, posłanka PiS i członek Rady Mediów Narodowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sebastian Kaleta pyta o związki PO z sędziami. "Sprawa budzi wątpliwości"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 11:15
- Niepokojące są słowa o braku rozstrzygnięć sądowych w razie kierowania przez prokuraturę aktów oskarżenia do sądów. Rodzi to bardzo poważną wątpliwość skąd pan poseł Neumann ma pewność przy stawianiu takich gwarancji - stwierdził wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta odnosząc się do rozmowy szefa klubu PO-KO z 2017 r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joachim Brudziński: wyborcy "odwdzięczą się" Sławomirowi Neumannowi

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 07:39
- Mam nadzieję, że mieszkańcy Pomorza odwdzięczą się Sławomirowi Neumannowi za grubiańskie i wulgarne słowa pod ich adresem - mówił polityk PiS Joachim Brudziński w "Sygnałach dnia". Jak dodał, rezygnacja Neumanna z funkcji szefa klubu parlamentarnego PO-KO to mało dotkliwa kara przed wyborami.
rozwiń zwiń