X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Minister rolnictwa: nikt nie kwestionuje potrzeby wyrównania dopłat

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019 07:59
Staramy się twardo walczyć, takiej determinacji m.in. ze strony premiera w kwestii wyrównania warunków wsparcia dla rolników nigdy do tej pory nie było - powiedział Jan Krzysztof Ardanowski w "Sygnałach dnia". Minister rolnictwa dodał, że w UE panuje zgoda, że dopłaty dla polskich rolników muszą być zrównane z tymi, które otrzymują ich koledzy na zachodzie.
Audio
  • Minister rolnictwa: nikt nie kwestionuje potrzeby wyrównania dopłat dla rolników (Sygnały Dnia/Jedynka)

- Kiedy spotykam się z ministrami krajów, które dopłacają do Unii Europejskiej, to właściwie, co do zasady, nikt już nie kwestionuje potrzeby wyrównania wsparcia. Gościłem niedawno ministrów rolnictwa z Niemiec i Francji i oni mówią: nie ma już powodów, żebyśmy upierali się przy wyrównaniu dopłat, rozmawiajmy już teraz o szczegółach - wskazywał Jan Krzysztof Ardanowski. W jego ocenie jest szansa, że już w tej "siedmiolatce" uda się doprowadzić do zrównania poziomu pomocy.

Minister mówił też m.in. o roli, jaką będzie odgrywał przyszły komisarz UE ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski oraz strategii rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich, przyjętej niedawno przez rząd.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Sygnały dnia

Prowadzi: Piotr Gociek

Gość: Jan Krzysztof Ardanowski (minister rolnictwa)

Data emisji: 29.10.2019 

Godzina emisji: 7.40

PolskieRadio24.pl, Jedynka, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jan Krzysztof Ardanowski: konieczna walka o duży udział Polski w budżecie rolnym UE

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 21:34
Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski oświadczył, że konieczna jest "twarda walka o wielki budżet" rolny UE, w którym Polska ma mieć duży udział. Zapowiedział też rozwiązania, umożliwiające tworzenie małych ubojni w gospodarstwach rolnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

J. K. Ardanowski: rząd udziela rolnictwu największego wsparcia w Europie

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2019 18:21
Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski przyznał, że "rząd pomaga w tej chwili w stopniu największym w Europie w działaniach wspierających rolnictwo ze środków krajowych, jednak skala tego wsparcia jest ograniczona przez unijne przepisy".
rozwiń zwiń