X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Antoni Macierewicz: w tej kampanii prezydenckiej może być trudniej niż pięć lat temu

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 08:00
Według Antoniego Macierewicza, marszałka seniora i posła Prawa i Sprawiedliwości, zbliżająca się kampania prezydencka może być trudniejsza niż ta sprzed pięciu lat. - Wtedy sytuacja była jasna. Wydawało się, że kandydat PiS nie ma szans. Teraz jest inaczej, co może tworzyć pewne uspokojenie i złudzenie po stronie patriotycznej - powiedział Macierewicz. 
Audio
  • Antoni Macierewicz o kampanii prezydenckiej (Sygnały dnia/Jedynka)

Prezydent Andrzej Duda zdecydował we wtorek, że wyznaczy na stanowisko marszałka seniora Antoniego Macierewicza. O czym będzie mówił na pierwszym posiedzeniu Sejmu, które odbędzie się 12 listopada?

- Moje wtorkowe wystąpienie w Sejmie skupi się wokół wartości, które są dla Polaków najważniejsze, a które potwierdzili w tak spontaniczny i zdecydowany sposób w tych wyborach parlamentarnych - powiedział Macierewicz w "Sygnałach dnia".

borys_budka_1200.jpg
Borys Budka zdradza, kiedy Platforma Obywatelska wskaże kandydata na prezydenta

- Nie ma wątpliwości, że kwestia niepodległości Polski jest najważniejszą wartością, od której zależą wszystkie inne - dodał. Marszałek potwierdził też, że weźmie udział w posiedzeniu Senatu, które odbędzie się w tym samym dniu. 

Decyzja Donalda Tuska

Antoni Macierewicz odniósł się także do decyzji Donalda Tuska dotyczącej niekandydowania w wyborach prezydenckich. - Widać, że w środowisku opozycji komunistycznej, liberalnej nie ma jasności, co dalej zrobić i że są możliwe różne warianty rozwiązań - mówił. 

- Jedno w wystąpieniu Donalda Tuska było ważne. Przyznanie się do odpowiedzialności za złe działania, czyny, decyzje obciążające Polskę i jego własną formację oraz jego samego. To ważna i trafna ocena tamtych ośmiu lat - kontynuował marszałek senior. 

Według Macierewicza zbliżająca się kampania prezydencka może być trudniejsza niż ta sprzed pięciu lat. - Wtedy sytuacja była jasna. Wydawało się, że kandydat PiS nie ma szans. Teraz jest inaczej, co może tworzyć pewne uspokojenie i złudzenie po stronie patriotycznej - ocenił. 

Posłuchaj całej rozmowy.

***

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Antoni Macierewicz (poseł PiS, marszałek senior)

Data emisji: 8.11.2019

Godzina: 7:15

kad/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jacek Liziniewicz: kandydata PO na prezydenta czeka niezwykle trudne wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 19:47
- Być może okaże się, że to PSL będzie miało głównego kandydata na prezydenta. Magia Donalda Tuska nadal jeszcze na niektórych działa i jeśli pobłogosławi on Władysława Kosiniaka-Kamysza, kandydata PO czeka bardzo trudne zadanie - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej Codziennie".
rozwiń zwiń