X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

M. Błaszczak o 30-krotności składek ZUS: rozstrzygniemy to w gronie koalicyjnym

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2019 07:30
- Koalicja ma to do siebie, że skupia ugrupowania, które mają wspólny cel i wspólnie podążają do jego osiągnięcia - mówił w Jedynce szef MON i wiceprezes PiS Mariusz Błaszczak. - Oczywiście cele mogą się różnić. Gdyby się nie różniły, wówczas nie byłaby to koalicja, tylko jedna partia polityczna - dodał.
Audio
  • M. Błaszczak o 30-krotności składek ZUS: rozstrzygniemy to w gronie koalicyjnym ("Sygnały Dnia"/Jedynka)

gowin 1200 pap.jpg
Jarosław Gowin: udowodniliśmy, że Zjednoczoną Prawicę łączą silne fundamenty programowe

Jarosław Gowin poinformował w poniedziałek, że Porozumienie wynegocjowało wszystkie szczegóły dotyczące umowy koalicyjnej i wyraził nadzieję, że w tym tygodniu nastąpi jej podpisanie. Mariusz Błaszczak podziela optymizm prezesa Porozumienia. - Praca została wykonana. Umowa koalicyjna jest niezbędna, jest swojego rodzaju konstytucją wokół której zbudowane jest porozumienie partii tworzących koalicję rządzącą - wskazywał.

- Jesteśmy gotowi, aby została zawarta na nową kadencję - zadeklarował na antenie radiowej Jedynki.

Szef MON tłumaczył, odnosząc się do projektu zniesienia 30-krotności składek ZUS, że koalicja skupia ugrupowania, które mają wspólny cel, ale różnią się. - W tej sprawie mamy inne podejście, ale te sprawy trzeba rozstrzygać w gronie koalicyjnym - powiedział.

mon_błaszczak1200.jpg
Mariusz Błaszczak: silne wojsko oznacza silną Polskę

Samoloty MIG-29, F35 i Agencja Uzbrojenia

Mariusz Błaszczak odniósł się również do decyzji Inspektora Sił Powietrznych o decyzji ws. wznowienia lotów samolotów MIG-29. - Maszyny te mają swoje lata, ale są sprawne technicznie. Doszliśmy do wniosku, że należy przywrócić je do służby - mówił.

Gość Jedynki powiedział, że podstawą polskich sił powietrznych są F16, które wkrótce zostaną uzupełnione o samoloty najnowocześniejszej generacji F35. - Jesteśmy na etapie rozmów, sądzę, że na początku przyszłego roku przedstawimy szczegóły wynegocjowanej umowy z USA - poinformował.

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości ogłosił na antenie, że na pewno powstanie Agencja Uzbrojenia. - To jeden z moich celów na drugą kadencję. O kształcie jeszcze rozmawiamy - wyjaśnił.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"

Prowadzi: Daniel Wydrych i Piotr Gociek

Gość: Mariusz Błaszczak (minister obrony narodowej)

Data emisji: 26.11.2019

Godzina: 7:15

kstar/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mariusz Błaszczak: to jest rząd kontynuacji

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2019 07:23
- Są pewne zmiany strukturalne, o których mówił premier Mateusz Morawiecki i prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Sytuacja będzie się rozwijać w sposób bardzo klarowny - mówił o nowym składzie rządu minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mariusz Błaszczak: Wojska Obrony Terytorialnej rozwijają się bardzo dynamicznie

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2019 12:45
Obrona przed zagrożeniami hybrydowymi i tradycyjnymi była jednym z tematów spotkania Europejskiej Inicjatywy Współpracy Regionalnej Obrony Terytorialnej. W Zegrzu przedstawiciele formacji obrony z 14 państw Europy i świata wzięli udział w odprawie dowódców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mariusz Błaszczak: dziękujemy za inicjatywę integrującą polskie i duńskie środowiska wojskowe

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2019 17:03
- Żołnierze polscy i duńscy służą na co dzień ramię w ramię, aby zachować pokój i wolność na świecie - mówił w poniedziałek szef MON Mariusz Błaszczak podczas wizyty następcy tronu Danii księcia Fryderyka w Centrum Weterana MON.
rozwiń zwiń