X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Poseł PO: gromadzenie wojsk przy naszej granicy to straszenie Polską

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2020 08:40
- Łukaszenka wskazał głównego wroga w Polsce i w Polakach - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Bogusław Sonik, poseł PO.
Bogusław Sonik
Bogusław SonikFoto: PAP/Wiktor Dąbkowski

Gość radiowej Jedynki odniósł się do aktualnych działań władz Białorusi. - To niebezpieczne szczególnie dla Polaków tam mieszkających - zaznaczył Bogusław Sonik. -  Zawsze deklarowali się lojalnymi obywatelami Białorusi - powiedział o Polakach za naszą wschodnią granicą.

 Cichanouska 1200
"Nie dajcie się zastraszyć". Cichanouska apeluje o kontynuację strajków na Białorusi

Posłuchaj
09:18 SD_PR1_AAC 2020_08_21-08-14-29_for_media.mp3 Bogusław Sonik: Łukaszenka wskazał głównego wroga w Polsce i w Polakach (Sygnały dnia/Jedynka)

 

- Dyktator, który jest przyparty do muru ma ciągle w oczach historię rumuńską i może się obawiać krwawego scenariusza. Może posunąć się do ekstremalnych prowokacji i zachowań - powiedział poseł PO.

Dodał, że "Moskwa raczej by nie pozwoliła na taki rodzaj scenariusza". - W jej interesie nie jest teraz naruszać granice i uderzać w granice UE - stwierdził. - Łukaszenka bez zgody Putina raczej by tego nie zrobił - ocenił polityk.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Tytuł audycji: Sygnały dnia 

Prowadzi: Katarzyna Gójska

Gość: Bogusław Sonik (poseł PO)

Data emisji: 21.08.2020 r. 

Godzina emisji: 8.15

pg/kh

Czytaj także

"Liczymy na międzynarodowe wsparcie". Krzysztof Szczerski o działaniach na rzecz Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2020 09:35
- Polska liczy na międzynarodowe wsparcie w działaniach na rzecz dążenia białoruskiego społeczeństwa do demokracji - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń