X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Soboń o Polskim Ładzie: chcielibyśmy, aby te założenia obowiązywały od 2022 roku

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 07:49
- Polski Ład to cały pakiet reform, na którym skorzystają wszyscy Polacy w różnych obszarach życia - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Artur Soboń, wiceminister w resorcie aktywów państwowych i poseł PiS.

Liderzy Zjednoczonej Prawicy podpisali w sobotę deklarację programową "Polski Ład". Plan zakłada dłuższą perspektywę czasową niż jedna kadencja parlamentu i ma na celu podniesienie standardu życia Polaków do poziomu państw Europy Zachodniej.

doku Zrzut ekranu 2021-05-15 o 13.13.11 1200.jpg
Polski Ład zaprezentowany. Oto najważniejsze punkty nowego programu Zjednoczonej Prawicy

Czytaj także:

Artur Soboń podkreślił, że Polski Ład powinien wejść w życie jak najszybciej. - Chcielibyśmy, aby te założenia programowe, które zostały pokazane w sobotę, wdrażać w ciągu najbliższych miesięcy w postaci ustaw i te ustawy w tej chwili przygotowujemy - powiedział. Dodał, że zmiany mogłyby obowiązywać już od przyszłego roku.

Nie tylko podatki

Gość audycji odpowiedział również na komentarze związane z proponowanymi rozwiązaniami. - Polski Ład to nie tylko zmiany w podatku dochodowym, to cały pakiet reform, na którym skorzystają wszyscy Polacy w różnych obszarach życia - od zdrowia po infrastrukturę - podkreślił Soboń. Przyznał, że "realnym progiem, w którym możemy nie odczuwać już pozytywnych skutków Polskiego Ładu w przypadku zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych, to kwota 10 tys. zł zarobków miesięcznie".

Polityk podał wyliczenia, z których wynika, że "skala osób, która zyska na wprowadzeniu Polskiego Ładu, jeśli chodzi o system podatkowy, przekracza 90 proc. podatników".

Więcej w nagraniu.


Posłuchaj
21:23 jedynka/SD Artur Soboń 7.12 17.05.2021 r. mp3 Soboń o Polskim Ładzie: chcielibyśmy, aby te założenia obowiązywały od 2022 roku (Sygnały dnia/Jedynka)

 

. .

***

Tytuł audycji: "Sygnały dnia"
Prowadziła: Katarzyna Gójska
Gość: Artur Soboń (MAP)
Data emisji: 17.05.2021
Godzina emisji: 07.15

st

Czytaj także

"To kluczowy program dla naszej gospodarki". Artur Soboń o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2021 11:20
- Patrzymy na ten program kompleksowo. To jest program, który dzisiaj podkreśla kluczowe dla nas kwestie: zdrowia, pracy, podatków, emerytów, wreszcie roli państwa jako inwestora - powiedział w Polskim Radiu 24 Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Strategia, która daje poczucie bezpieczeństwa". Prof. Domański o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2021 18:29
 - Działania rządu przebiegają wedle konsekwentnego planu. Mamy kolejny plan rządu Zjednoczonej Prawicy, którego decyzje nie podlegają tylko bieżącym wydarzeniom - mówił w Polskim Radiu 24 socjolog prof. Henryk Domański. 
rozwiń zwiń