more_horiz

Marek Sawicki: złożyliśmy w Sejmie dwa projekty z Polskiego Ładu

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021 08:44
- Koalicja Polska złożyła w Sejmie dwa projekty z Polskiego Ładu: kwota wolna od podatku 30 tys. zł i emerytura bez podatku. Oczekujemy, że premier zgłosi ewentualne poprawki i będziemy mogli te projekty wprowadzić - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Marek Sawicki, poseł PSL.
Marek Sawicki
Marek Sawicki Foto: Polskie Radio
kaczyński 1200 pap.jpg
"Jest nastawiony na wieś i mniejsze miasta". Prezes PiS o Polskim Ładzie

Marek Sawicki, poseł PSL przyznał w Polskim Radiu, że Koalicja Polska złożyła w Sejmie dwa projekty z Polskiego Ładu: kwota wolna od podatku 30 tys. zł i emerytura bez podatku. - Skoro jesteśmy w niżu demograficznym, to zachęcam rządzących, aby rozszerzyć system kwoty wolnej od podatku także na dzieci, żeby w rodzinie wielodzietnej zostawało więcej pieniędzy i należy wprowadzić system rodzinnego rozliczania podatkowego. Koszt posiadania dzieci jest dzisiaj ogromny - mówił poseł.


Posłuchaj
17:53 Jedynka/SD Marek Sawicki - 8.07.2021.mp3 Marek Sawicki: złożyliśmy w Sejmie dwa projekty z Polskiego Ładu (Sygnały dnia/Jedynka)

 

Gość Programu 1 Polskiego Radia stwierdził, że "blok lewicowo-liberalny to Hołownia, PO i Lewica, natomiast centrum to Koalicja Polska, czyli to wszystko to, co nie mieści się w PiS czy Koalicji Obywatelskiej". - Nie wyobrażam siebie na wspólnej liście z ruchem Barbary Nowackiej czy z Zielonymi, bo to ruchy lewackie - dodał.

Czytaj także:

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

. .

* * *

Audycja: "Sygnały dnia"
Prowadzi: Krzysztof Świątek
Gość:  Marek Sawicki (PSL)
Data emisji: 08.07.2021
Godzina emisji: 08.15

dn

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem