X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Co ze skarbami z Wisły ocalonymi z Potopu?

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 08:30
Gościem audycji będzie Marcin Jamkowski - dziennikarz, podróżnik, fotografik i nurek, autor filmu dokumentalnego "Uratowane z Potopu".
Organizatorzy badań, dr Hubert Kowalski, dr Justyna Jasiewicz i Marcin Jamkowski, ze znalezionym herbem Wazów
Organizatorzy badań, dr Hubert Kowalski, dr Justyna Jasiewicz i Marcin Jamkowski, ze znalezionym herbem WazówFoto: Marzena Hmielewicz/”Wisła 1655-1906-2009 – Interdyscyplinarne badania dna rzeki”

Film poświęcony jest zabytkom skradzionym w czasie potopu szwedzkiego, które odnaleziono w wodach Wisły. Jego produkcja jest na ukończeniu. Pretekstem do rozmowy będzie też Rok Sienkiewiczowski i przypadająca 18 sierpnia rocznica związana z Potopem - poddanie przez Radziwiłłów Wielkiego Księstwa Litewskiego królowi Karolowi X Gustawowi.

Ponadto w audycji cykl podróżniczy Tadeusza Chudeckiego "Gdzie jest Tadek" (tym razem w Hiszpanii) i kolejna rozmowa dotycząca wakacyjnych ubezpieczeń, przygotowana we współpracy z PZU. Tym razem zajmiemy się tematem bezpieczeństwa w górach, a naszym gościem będzie Robert Pilarczyk – naczelnik Grupy Jurajskiej GOPR.

***

Na "Lato z Radiem" w czwartek (18.08) w godz. 9.10-12.00. zaprasza Roman Czejarek.

mg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Śluby lwowskie. Przymierze w mieście trzech katedr

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2016 18:45
- Badacze mówią, że głównym autorem tekstu jest prymas Andrzej Leszczyński, ale król dopisał jedną rzecz, która wyróżnia polski akt spośród wszystkich ówczesnych. To wątek społeczny - mówi dr Wincenty Łaszewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzeum chwały polskiego oręża ma 96 lat

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 17:00
W 1920 roku, niespełna cztery miesiące przed Bitwą Warszawską, zapadła decyzja o utworzeniu Muzeum Wojska. - W tym czasie ważyły się losy frontu wschodniego, wydawałoby się, że tam powinna się skupiać cała uwaga Józefa Piłsudskiego, a on myślał przyszłościowo i stworzył muzeum - mówi kustosz Sławomir Blażewicz.
rozwiń zwiń