X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jak muzyka Chopina jest odbierana w innych krajach?

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2017 19:24
Dlaczego Azjaci tak bardzo go kochają i rozumieją? Jaką muzykę grałby Chopin dzisiaj?
Portret Fryderyka Chopina pędzla Marii Wodzińskiej
Portret Fryderyka Chopina pędzla Marii WodzińskiejFoto: Wikipedia/domena publiczna

Naszym gościem będzie Maria Pomianowska - multiinstrumentalistka, wokalistka, kompozytorka, twórczyni płyty "Chopin na 5 kontynentach", na której utwory polskiego kompozytora są połączone z etnicznymi brzmieniami z różnych krajów. 

***

11 listopada, w samo południe, rozpoczęło nadawanie Polskie Radio Chopin - unikatowe, autorskie i misyjne przedsięwzięcie Polskiego Radia. To kanał cyfrowy poświęcony naszemu najwybitniejszemu kompozytorowi i polskiej muzyce od średniowiecza po XXI wiek.  

24-godzinne Polskie Radio Chopin dostępne będzie w cyfrowym nadawaniu naziemnym w technologii DAB+ oraz w Internecie pod adresem chopin.polskieradio.pl . Użytkownicy urządzeń mobilnych znajdą je również w aplikacji Polskiego Radia. Twórcy Polskiego Radia Chopin podkreślają, że ich celem jest zapewnienie satysfakcjonującej jakości sygnału, zarówno w nadawaniu naziemnym, jak i w Internecie.

***

Na audycję Kulturalna Jedynka w poniedziałek (13.11) po godz. 14.30 zaprasza Magda Mikołajczuk

kh/ag

Zobacz więcej na temat: Fryderyk Chopin Maria Pomianowska

Czytaj także

"Fryderyk Chopin zrobił rewolucję w muzyce"

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 13:01
11 listopada rozpocznie nadawanie Polskie Radio Chopin. - Chodziło o to, by była stacja, w której będzie bardzo dużo promocji naszej, polskiej kultury muzycznej - powiedział w radiowej Jedynce Stanisław Dybowski.
rozwiń zwiń