X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Choinki Jedynki 2018. Przyjaciele Jedynki malowali dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 13:02
Program 1 Polskiego Radia już po raz XVII organizuje akcję charytatywną "Choinki Jedynki" na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i wybranej, każdego roku innej, drugiej organizacji pożytku publicznego. W tym roku jest to Fundacja "Pomóż Mi Żyć" z Gdańska. 
Audio
  • Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Choinki Jedynki" (Jedynka)
  • Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski o akcji "Choinki Jedynki" (Jedynka)
  • Dyrektor radiowej Jedynki Michał Mońko o akcji "Choinki Jedynki" (Jedynka)
  • Dyrektor Fundacji "Mimo wszystko" Maja Jaworska o akcji "Choinki Jedynki" (Jedynka)
  • Janina Kaczmar z Fundacji "Pomóż mi żyć" o akcji "Choinki Jedynki 2018" (Jedynka)
Choinki Jedynki 2018
Choinki Jedynki 2018Foto: Polskie Radio

W niedzielę 2 grudnia 2018 roku w głównym gmachu Polskiego Radia w Warszawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie, podczas którego dorośli – wybitne postacie świata kultury, sportu, rozrywki i nauki malowali prace. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agata Kornhauser-Duda.

Specjalne wydanie audycji i spotkanie XVII akcji charytatywnej „Choinki Jedynki” rozpoczęło się o godz. 11.00. Wydarzenie poprowadzili: Agnieszka Kunikowska i Roman Czejarek.

– Nie ukrywam, że z ogromną radością i przyjemnością już po raz czwarty biorę udział w akcji „Choinki Jedynki”, której to akcji z pełnym przekonaniem patronuję, mając nadzieję, że wzorem lat poprzednich, również w tym roku, wyzwoli ona wiele dobra, które przełoży się na konkretną pomoc dla podopiecznych fundacji pani Anny Dymnej „Mimo wszystko” i wskazanej w tym roku przez nią fundacji „Pomóż Mi Żyć”. Bardzo się cieszę, że Polskie Radio już od 17 lat tworzy przestrzeń do tego, by w tym pięknym okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, wspólnie zrobić coś dobrego dla innych – powiedziała Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pani Agata Kornhauser-Duda.

Praca Pani Prezydentowej będzie licytowana już w poniedziałek (3.12) na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

– Jestem przeszczęśliwy, że Państwa wszystkich tutaj zgromadziliśmy. To jest szczególny czas, szczególne miejsce i szczególna idea. To jest idea, która ma przyświecać temu, aby nasze serca w obliczu nadchodzących dni otwierały się na potrzeby tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Jestem dumny, że Polskie Radio, Program 1, jest z Państwem – z tymi, którzy są tu z nami i ze wspaniałymi radiosłuchaczami. Zostaniecie Państwo na długie miesiące i lata w naszych radiowych sercach. Bardzo Państwu wszystkim dziękuję – mówił Andrzej Rogoyski, Prezes Zarządu Polskiego Radia.

Zadaniem zaproszonych gości było stworzenie obrazów pt. "Tajemnice Bożego Narodzenia". Udział w malowaniu obrazków wzięli m.in. Krystyna Prońko, Emilia Krakowska, Piotr Bajtlik z córkami: Zosią i Hanią, Karolina Bacia, Michał Zdunik, Małgorzata Kozłowska, prof. Andrzej Udalski, Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Sound’n’Grace, Filip Lato, Jula, LemON, Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski, Dariusz Michalski, Jerzy Grunwald, Sławomir Łosowski, Andrzej Warych, Sławomir Wierzcholski, Wojciech Adamczyk, Jerzy Kalina, Marek Siudym, Marcin Brykczyński, Marcin Gienieczko, Joanna Rawik i Andrzej Nowak.

Po sześć obrazków wykonanych przez swoich podopiecznych na licytację przekazały również fundacje. W tegorocznym Jury znaleźli się: Aneta Kosin (plakacistka, kreatorka wizerunku), prof. Franciszek Maśluszczak (artysta malarz, pedagog), Marek Jaromski (artysta grafik). Wszystkie prace będzie można zdobyć podczas licytacji organizowanych od 3 do 8 grudnia na antenie Programu 1 Polskiego Radia w audycji „Cztery Pory Roku” (godz. 9.00-12.00).

Spotkanie transmitowane było na antenie Programu 1 Polskiego Radia. Z kolei streaming został udostępniony na portalu PolskieRadio.pl.


Więcej informacji: polskieradio.pl/370,Choinki-Jedynki-2018


Choinki Jedynki_belka

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak