X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Wielki powrót "Kawiarenki Słodkiego Radia Retro"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 06:16
W niedzielę 20 stycznia o godzinie 17.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbyło się wyjątkowe spotkanie przywołujące wspomnienia z legendarnego cyklu: "Kawiarenka Słodkiego Radia Retro" radiowej Jedynki.
Audio
  • Wielki powrót "Kawiarenki Słodkiego Radia Retro"
Słodkie Radio Retro
Słodkie Radio RetroFoto: Polskie Radio

Koncert Programu 1 Polskiego Radia nawiązywał do popularnej audycji emitowanej na antenie radiowej Jedynki przez blisko pół wieku oraz do spotkań w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7, których początki sięgają czerwca 1998 roku.

Jan Zagozda i Danuta Żelechowska stworzyli miejsce spotkań miłośników dawnej piosenki w radiowym studiu koncertowym pod nazwą „Kawiarenka Słodkiego Radia Retro”. Kilkaset spotkań w tym cyklu zaowocowało wieloma historycznymi nagraniami miedzy innymi płytą „A to Polska właśnie” Bernarda Ładysza, która stała się prawdziwym przebojem fonograficznym XXI wieku – mówi Paweł Sztompke, dziennikarz muzyczny radiowej Jedynki.

hhh

Gościem specjalnym wydarzenia był legendarny piosenkarz Olgierd Buczek, który wykonał znane szlagiery polskiej muzyki rozrywkowej. Ponadto pojawiły się również wspomnienia związane z twórcami Słodkiego Radia Retro. Nie zabrakło też anegdot, ciekawostek, ale przede wszystkim znakomitej polskiej retro muzyki.

Koncert prowadzili: Maria Szabłowska i Marcin Kusy z Programu 1 Polskiego Radia. Nagranego spotkania można będzie posłuchać w różnych muzycznych audycjach na antenie radiowej Jedynki.

Więcej informacji: jedynka.polskieradio.pl.

mat.promocyjne

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU Olgierd Buczek
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak