X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

34. Światowe Dni Młodzieży

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2019 16:06
Od 22 do 27 stycznia 2019 roku w Panamie pod hasłem "Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego!" odbywają się Światowe Dni Młodzieży.
Audio
  • Relacja Przemysława Goławskiego z Panamy 23.01.2019 (Ekspres Jedynki)
  • Relacja Przemysława Goławskiego 24.01.2019 (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Relacja Przemysława Goławskiego 26.01.2019 (Sobota z Jedynką)
  • Relacja Przemysława Goławskiego 27.01.2019 (Noc z Jedynką)
  • Relacja Przemysława Goławskiego 27.01.2019 (Familijna Jedynka)

Ponad 3 i pół tysiąca młodych Polaków wspólnie z 200 tysiącami swoich rówieśników z całego świata uczestniczy w wielkim świętowaniu młodych do którego zaprosił ich papież Franciszek.

Większość przybyłych zamieszkała w panamskich i kostarykańskich rodzinach katolickich. Dni przed przybyciem Ojca świętego na spotkanie stanowiły okazję do wzajemnego poznawania się.

Główne uroczystości Światowych Dni Młodzieży z udziałem papieża - trwające od czwartku do niedzieli - mają swój tradycyjny rytm. W piątek - Droga Krzyżowa. W sobotę - Wieczór świadectw. W niedzielę - Msza święta, stanowiąca kulminacyjny moment spotkania. Wtedy Papież ogłosi też gdzie i kiedy odbędą się kolejne Światowe Dni Młodzieży.

Ci, którzy zostali w Polsce też będą mogli uczestniczyć w tym wielkim świętowaniu młodych  - a to dzięki inicjatywom Panama w... Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rawie Mazowieckiej i wielu innych miejscach Polski.

Na miejscu w Panamie jest nasz wysłannik - Przemysław Goławski z Redakcji Katolickiej Polskiego Radia, który na bieżąco śledzi i relacjonuje wydarzenia.  Poza bieżącymi informacjami, które nadawać będziemy w serwisach - na antenie Radiowej Jedynki o Światowych Dniach Młodzieży mówić będziemy:

- w sobotę od godz. 15.25 

- w niedzielę po północy, równolegle z rozpoczynjącym się w Panamie Wieczorem świadectw

- w niedzielę rano - od godziny 6.00 - w Familijnej Jedynce 

Zapraszamy!

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zbigniew Łapiński bohaterem kolejnego spotkania w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 07:48
W sobotę 27 października w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbył się kolejny w tym sezonie koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Bohaterem wieczoru muzycznego pt. "Akompaniator" był Zbigniew Łapiński – muzyk, kompozytor, aranżer i dyrygent.
rozwiń zwiń