X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski: Bieg Piastów to profesjonalna impreza, na którą przyjeżdża cały sportowy zimowy świat

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2019 14:16
Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski oraz dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska wręczyli w Jakuszycach nagrody Programu I dla Justyny Kowalczyk – pierwszej Polki na mecie, oraz dla Pawła Klisza – najlepszego Polaka na mecie. W Jakuszycach odbył się główny wyścig 43. Biegu Piastów. Zawodnicy biegli na dystansie 50. kilometrów stylem klasycznym. Radiowa Jedynka jest patronem medialnym wydarzenia.
Audio
  • Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski i dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o tradycjach Biegu Piastów (W samo południe/Jedynka)
Dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, laureat nagrody Programu I Paweł Klisz oraz ekipa radiowej Jedynki
Dyrektor Programu I Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, laureat nagrody Programu I Paweł Klisz oraz ekipa radiowej JedynkiFoto: Magdalena Miętek/Polskie Radio

Bieg Piastów to zawody, w których uczestniczą sportowcy z całego świata. Prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski powiedział w radiowej Jedynce, że organizatorzy przywiązują wagę do każdego szczegółu. – Historia tego miejsca liczy się w dziesiątkach lat. Słyszałem wiele na temat dynamicznego rozwoju tego miejsca i absolutnie zgadza się to z tym, co widzę teraz. Wiem, że organizatorzy przywiązują wagę do każdego szczegółu. To profesjonalna impreza, na którą przyjeżdża cały sportowy zimowy świat - mówił.

laureaci 1200.jpg
Radiowa Jedynka na 43. Biegu Piastów

Dyrektor radiowej Jedynki Agnieszka Kamińska zaznaczyła, że bieg doskonale wpisuje się w misję programu I Polskiego Radia. – Powrót Gimnastyki porannej o godzinie 5.50 to element promowania sportu, zdrowego stylu życia i dbania o siebie. Tak więc radiowa jedynka i Bieg Piastów to jedno ciało.

Bieg Piastów to największy polski bieg narciarski, należący do Światowej Ligi Narciarskich Biegów Długich Worldloppet. Jest rozgrywany od 1976 roku na naturalnych trasach w Górach Izerskich na Dolnym Śląsku, ze startem i metą na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

Na starcie głównego biegu stanęło tysiąc czterystu biegaczy z niemal trzydziestu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii. W zawodach startują zawodnicy na każdym poziomie: od amatorów po mistrzynię świata i olimpijską Justynę Kowalczyk. 


Paweł Klisz, Justyna Kowalczyk, Andrzej Rogoyski i Agnieszka Kamińska Paweł Klisz, Justyna Kowalczyk, Andrzej Rogoyski i Agnieszka Kamińska

IAR/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak