X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Radiowa Jedynka na 8. Letnim Biegu Piastów

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2020 10:02
Prawie 1300 osób z całej Polski weźmie udział w 8 Letnim Biegu Piastów, który rozegrany zostanie w sobotę i niedzielę 29 i 30 sierpnia na pięknych trasach w Górach Izerskich ze startem i metą w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach. Na antenie Programu 1 Polskiego Radia, który jest patronem medialnym wydarzenia, można śledzić relacje prosto z Gór Izerskich.
Letni Bieg Piastów odbędzie się w tym roku już po raz ósmy
Letni Bieg Piastów odbędzie się w tym roku już po raz ósmy Foto: Marcin Oliva Soto/Stowarzyszenie Bieg Piastów

Zawodnicy będą rywalizować na dystansach 12, 21 i 50 km w biegu górskim oraz na 12 km w nordic walking. Trasy będą mieć urozmaiconą nawierzchnię – od ścieżek górskich z kamieniami, poprzez szutry i trawę, po asfalt. Atutem tras są cudowne widoki na Góry Izerskie i Karkonosze oraz liczne interesujące miejsca po drodze: Wysoki Kamień, Orle, Cicha Równia z kultową trasą zwaną Samolot, Rozdroże Izerskie i wiele innych. Jeśli ktoś uwielbia uprawiać turystykę biegową, a nie tylko się ścigać, to jest trasa dla niego.

Uczestnicy to zawodnicy na każdym poziomie zaawansowania, od wyczynowców po początkujących. Największym powodzeniem cieszy się półmaraton, na który zgłosiło się prawie pół tysiąca zawodników. Po około 300 zmierzy się z dystansami 12 i 50 km. Ten ostatni trzeba przebiec, by mieć szansę na cenione wśród sportowców trofeum: Wielkiego Jakuszyckiego Szlema. Zdobywa go ten, kto w danym roku ukończy zimowy Bieg Piastów, Letni Bieg Piastów i Rowerowy Bieg Piastów na najdłuższych dystansach.

Sto osób pójdzie w marszu rekreacyjnym nordic walking. Współorganizatorem tej części zawodów jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.

Organizatorzy ze Stowarzyszenia Bieg Piastów dokładają starań, by spełnić wszelkie wymogi stawiane zawodom sportowym w okresie pandemii koronawirusa. Dostęp do biura wydawania numerów startowych w hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie będzie regulowany w taki sposób, by nie było w nim tłoku i osób postronnych, a start odbędzie się w podziale na grupy, które będą wyruszać na trasę co 10 minut.

Z tych samych powodów ograniczony jest program towarzyszący. Nie będzie biegów dzieci ani atrakcji dodatkowych, takich jak choćby animacje dla najmłodszych czy expo. Będzie za to – prowadzona na żywo z Jakuszyc – popularna audycja Radiowej Jedynki: "Lato z Radiem" (sobota 29.08 godz. 9.00-12.00). Reporterzy przyjadą na Letni Bieg Piastów już w czwartek, 27 sierpnia, by dokładnie relacjonować przebieg wydarzeń.

Relacje z 8. Letniego Biegu Piastów w radiowej Jedynce w:

- piątek (28.08) w audycji "Muzyczna Jedynka" (13.00-15.00) oraz "Ekspresie Jedynki" (15.00-17.00)

- sobotę (28.08) w "Sygnałach dnia" (6.00-9.00), "Lecie z Radiem" (9.00-12.00), "Lecie z Jedynką" (13.00-16.00) oraz audycji "Polska i Świat" (22.00-23.00)

- niedzielę (30.08) w "Czasie pogody" (godz. 10.00-12.00) oraz w "Lecie z Jedynką" (godz. 12.00-13.00) - podsumowanie imprezy.

Mat.promocyjne/kh


Zobacz więcej na temat: Bieg Piastów Biegi narciarskie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Emocji nie zabrakło! Program 1 Polskiego Radia na 44. Biegu Piastów

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2020 13:50
Zawodnicy zapamiętają ten Bieg Piastów na długo. Momentami szalał wiatr, śnieg zasypywał trasę, chwilami biegło się ciężko, ale atmosfera była jak zwykle znakomita! Aż 6,5 tysiąca osób z 30 krajów i z 3 kontynentów wzięło udział w 44. Biegu Piastów - Festiwalu Narciarstwa Biegowego. 
rozwiń zwiń