X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Konkurs "Kryształowe Pióra". Artur Wolski z radiowej Jedynki laureatem

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 16:39
Artur Wolski z Programu 1 Polskiego Radia został laureatem I nagrody i wyróżnienia w 14. ogólnopolskim konkursie dla dziennikarzy "Kryształowe Pióra". Ten prestiżowy konkurs ma na celu podkreślenie znaczenia współpracy środowiska medycznego i dziennikarskiego w zdrowotnej edukacji Polaków.
Artur Wolski
Artur WolskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Ideą konkursu "Kryształowe pióra" jest docenienie dziennikarzy, których praca przyczynia się do budowania społecznej świadomości na temat zagrożeń związanych z chorobami cywilizacyjnymi, promowanie postaw prozdrowotnych i ograniczanie oraz eliminacja czynników ryzyka. Do tegorocznej odsłony wydarzenia zgłoszono 156 prac: artykuły prasowe i internetowe, audycje radiowe i materiały telewizyjne.

shutterstock_depresja nastolatek 1200.jpg
Znikające dzieci. Stop samobójstwom u nastolatków w depresji

Pierwszą nagrodę oraz statuetkę "Kryształowego Pióra" otrzymało 4 dziennikarzy w czterech kategoriach. Jury przyznało także 16 wyróżnień.

Nagroda dla Artura Wolskiego

Artur Wolski z Programu 1 Polskiego Radia zdobył najwyższe uznanie jury oraz I miejsce w kategorii "Depresja - przełamać tabu" za audycję pt. "Znikające dzieci. Stop samobójstwom w nastoletniej depresji". 

W tej samej kategorii wyróżniono również dwie dziennikarki Polskiego Radia. Redaktor Hanna Bogoryja-Zakrzewska ze Studia Reportażu i Dokumentu została doceniona za reportaż pt. "Już żyję", a Dominika Klimek z Czwórki za reportaż pt. "My nie możemy czekać".

Nowotwór szpital free 1200.jpg
Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie

Ponadto Artur Wolski otrzymał dodatkowo wyróżnienie w kategorii "Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie" za materiał "Edukacja wśród młodzieży - nowotwory".

Kto jeszcze zdobył nagrody?

Laureatami I nagród w pozostałych kategoriach zostali: Margit Kossobudzka z Gazety Wyborczej (w kategorii Choroby serca - rosnące zagrożenie), Ewa Podolska z Radia Tok-FM (w kategorii Cukrzyca - wygrać z postępem choroby) oraz Wojciech Moskal z portalu wyborcza.pl (w kategorii Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie).

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Polskim Towarzystwem Kardiologicznym, Polskim Towarzystwem Nadciśnienia Tętniczego, Polskim Towarzystwem Onkologii Klinicznej, Polskim Towarzystwem Psychiatrycznym, Polskim Towarzystwem Diabetologicznym oraz Dziennikarskim Klubem Promocji Zdrowia.

mat. prasowy/DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Już żyję" - Hanna Bogoryja-Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2019 07:44
Jak poradzić sobie z poczuciem winy, które zabija radość życia? Jak rozmawiać o trudnych sprawach w rodzinie? 
rozwiń zwiń