X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Dla Justyny Steczkowskiej najważniejsze są koncerty

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2019 16:12
W lutym ukazała się płyta Justyny Steczkowskiej "Maria Magdalena. All Is One". Od tego momentu jest - jak to ujęła - cały czas, nieustannie w ruchu koncertowym. - Co mnie bardzo cieszy, bo dla mnie to jest kwintesencja zawodu artysty - mówi piosenkarka.
Audio
  • Justyna Steczkowska o koncertach z płytą "Maria Magdalena" (Muzyczna Jedynka)

Ale większość koncertów z utworami z "Marii Magdaleny" planowana jest na jesień. - To jest specyficzna płyta opowiadająca o bardzo głębokich, ważnych rzeczach dla każdego z nas, o ile ktoś jest na takim etapie rozwoju, że chce tego słuchać, chce do siebie dotrzeć, chce wniknąć do siebie - mówi Justyna Steczkowska. Przyznaje, że na każdym koncercie, zanim zaśpiewa na bis, rozmawia z publicznością, bo chce wiedzieć, co słuchacze myślą o jej przekazie.

Koncerty Justyny Steczkowskie są nietypowe nie tylko dlatego, że rozmawia z publicznością. Na scenie jest również orkiestra. - Bez orkiestry nie dałoby się tego zagrać - wyjaśnia artystka. Jej zdaniem, ta muzyka lepiej brzmi na koncercie niż na płycie. W lecie zaś będzie jeździła z koncertami muzyki filmowej, bo tego też domagają się słuchacze.

Czy Justyna Steczkowska pogodziła się z Dodą? Co dla niej jest najważniejsze w życiu?

Posłuchaj całej rozmowy okraszonej piosenką "Calling You".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler

Goście: Justyna Steczkowska (piosenkarka)

Data emisji: 19.04.2019

Godzina emisji: 14.31

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Justyna Steczkowska na królewskiej trasie z muzyką filmową

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 11:35
- Film jest dla mnie jedną z najważniejszych sztuk, zaraz po muzyce. Kocham kino i obiecuję sobie, że na emeryturze będę głównie siedzieć w kinie, do którego biegnę zawsze, gdy mam czas - zdradziła swoją filmową pasję Justyna Steczkowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Justyna Steczkowska: najważniejsza jest dusza

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 15:49
- Przygotowuję się do wydania nowej płyty. Wracam do klimatów, które były na płycie "Anima". Tego moja dusza pragnie, w tę stronę się rozwija i to pragnę pokazać ludziom - mówi artystka w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Justyna Steczkowska: dusza podróżuje z nami przez całe życie

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 15:29
Niesamowita Justyna Steczkowska stworzyła album "Maria Magdalena, All is One", którego fasadą muzyczną jest wpędzająca w trans elektronika połączona z orkiestrą. Skąd u artystki o czterooktawowym głosie, tworzącej dotychczas w nurcie pop, pomysł na tak odmienną estetykę nowego albumu?
rozwiń zwiń