X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Trwa II Ogólnopolski Festiwal Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 14:05
W dniach 10-12 lipca w Kołobrzegu odbywa się II Ogólnopolski Festiwal Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki". Celem Przeglądu jest podtrzymanie pamięci o dorobku i postaci artysty oraz kultywowanie spuścizny artystycznej Przemysława Gintrowskiego wśród różnych grup wiekowych i społecznych.
II Ogólnopolski Festiwal Twórczości Przemysława Gintrowskiego Pamiątki
II Ogólnopolski Festiwal Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki"Foto: Mat.promocyjne

W programie znajdzie się szeroka gama prezentacji artystycznych i wydarzeń interaktywnych: konkurs piosenki, koncerty i spektakle słowno-muzyczne oraz projekcje filmowe.

- Byłem na tym festiwalu już w zeszłym roku i uważam, że był to jeden z najlepszych festiwali, które odbywają się w Polsce w letnim sezonie. Mam nadzieję, że podobnie będzie i dziś - mówi w "Muzycznej Jedynce" w Programie 1 Polskiego Radia dziennikarz radiowej Jedynki Paweł Sztompke, który jest współprowadzącym festiwalu. 

Meldujemy - wszystko jest na swoim miejscu 😉

Opublikowany przez Pamiątki. Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego Czwartek, 9 lipca 2020

Pierwszego dnia Przeglądu (w piątek 10 lipca) w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta zaprezentuje się 20 zakwalifikowanych wykonawców, którzy wezmą udział w konkursie głównym na interpretację dwóch piosenek z dorobku Przemysława Gintrowskiego.

- Do konkursu może przystąpić każdy, kto kocha piosenki bardów, kto szanuje piosenki Gintrowskiego, kto może pamiętać ten czas, ale nie musi... Nie ma żadnej granicy wieku - zaznacza Paweł Sztompke. 

Tak przedstawia się lista uczestników konkursu w ramach Przeglądu "Pamiątki" 🏅 Transmisja LIVE z przesłuchań konkursowych na fanpage'u patrona medialnego Przeglądu MiastoKolobrzeg.pl - zapraszamy od 16! 📺

Opublikowany przez Pamiątki. Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego Piątek, 10 lipca 2020

Po konkursie widzowie będą mogli zobaczyć specjalnie przygotowany koncert "Kamienie" z muzyką Przemysława Gintrowskiego do tekstów Jerzego Czecha, w którym wystąpią aktorzy: Wojciech Brzeziński, Olga Szomańska, Katarzyna Ucherska, Marcin Kołaczkowski, Marcin Januszkiewicz, Maciej Hązła z towarzyszeniem muzyków: Hadriana Filipa Tabęckiego, Mariusza Jeki, Piotra Malickiego i Grzegorza Bożewicza.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy:


Posłuchaj
05:00 _PR1_AAC 2020_07_10-13-26-10.mp3 Paweł Sztompke o II Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki" (Muzyczna Jedynka)

 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Zegler

Gość: Paweł Sztompke (dziennikarz muzyczny radiowej Jedynki)

Data emisji: 10.07.2020 

Godzina emisji: 13.26

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Gintrowski - A jednak coś po nas zostanie..."

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2018 13:51
9 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się koncert poświęcony twórczości Przemysława Gintrowskiego. 
rozwiń zwiń