X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Stratuje sezon filmowych festiwali

Zaczynają się letnie festiwale filmowe, między innymi 26 maja Krakowski Festiwal Filmowy, a 10 czerwca Koszaliński Festiwal Debiutów "Młodzi i Film", zaś w lipcu festiwal Nowe Horyzonty we Wrocławiu.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay
O Audycji

W audycji Krzysztof Gierat, dyrektor Krakowskiego Festiwalu Filmowego przedstawia program tej imprezy, opowiada o wybranych filmach.

Z kolei dyrektor artystyczny wrocławskich Nowych Horyzontów Marcin Pieńkowski, opowiada o najnowszym filmie Xawerego Żuławskiego "Mowa ptaków" na podstawie scenariusza jego ojca, nieżyjącego reżysera Andrzeja Żuławskiego. Film jest zapowiadany jako jedno z największych wydarzeń filmowych 19. MFF Nowe Horyzonty.

Posłuchaj całej audycji.

***

Tytuł audycji: "Kulturalna Jedynka"

Prowadzi: Joanna Sławińska

Goście: Krzysztof Gierat (dyrektor Krakowskiego Festiwalu Filmowego), Marcin Pieńkowski (dyrektor artystyczny wrocławskich Nowych Horyzontów)

Data emisji: 17.05.2019

Godzina emisji: 21.10

ag


Playlista
  • MYSLOVITZ, MAREK GRECHUTA - Kraków
  • Garou - Gitan
  • Steciuk Tomasz, - Aria Tiririri