X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jakie owoce przyniesie kampania wyborcza? Publicyści oceniają

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2018 19:10
Za nami intensywna kampania wyborcza do wyborów samorządowych. W audycji razem z gośćmi Bartłomiejem Biskupem (UW) i Sławomirem Sowińskim (UKSW) podsumowaliśmy zmagania polityków o głosy Polaków.
Audio
  • Jak upłynęła kampania wyborcza? (Debata Jedynki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Bartłomiej Biskup zwrócił uwagę, że w tegorocznej kampanii odbyło się więcej konwencji na poziomie krajowym, niż przed poprzednimi wyborami samorządowymi. Gość jest również zdania, że ta kampania jest dowodem na brutalizację polityki. – Obie główne siły polityczne straszą swoimi przeciwnikami w spotach, na bilbordach, więc wydaje mi się, że ta kampania była bardziej brutalna niż poprzednia kampania samorządowa – przyznał Bartłomiej Biskup.

Według Sławomira Sowińskiego marketing wyborczy, który był bardzo silny w kampanii nie zaważy znacząco na wynikach głosowania. – Wydaje mi się, że szczególnie na poziomie centralnym będziemy świadkami pewnego politycznego plebiscytu, tzn. będziemy oceniali nie programy poszczególnych polityków, nie ich wizerunki, a ostatnie 3 lata rządów w Polsce – powiedział.

Od dziś od północy do niedzieli włącznie trwa cisza wyborcza - politycy nie mogą już nikogo przekonywać tylko dać wyborcom czas do namysłu. Za złamanie ciszy wyborczej grozi grzywna w wysokości nawet do miliona złotych. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Krzysztof Grzesiowski

Goście:  Bartłomiej Biskup (UW) i Sławomir Sowiński (UKSW)

Data emisji: 19.10.2018

Godzina emisji: 17.32

IAR/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak