X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Żółta strefa w całej Polsce. Poseł PiS: potrzeba zjednoczenia sił i wspólnego działania

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2020 19:24
- Jeżeli służba zdrowia ma sobie poradzić, to musimy doprowadzić do tego, żeby liczba zachorowań tak szybko nie przyrastała - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Tomasz Latos z PiS. Z kolei Marek Hok z PO przyznał, że "brakuje lekarzy, personelu, dochodzimy do maksimum wydolności naszego systemu".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: 0simon0/Shutterstock

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa poinformowało, że mieszkańcy całej Polski otrzymują alert z informacją o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz o pozostałych obostrzeniach sanitarnych. Taka sama wiadomość będzie od północy wysyłana na telefony osób przekraczających granicę z Polską. Od jutra cały kraj, z wyjątkiem 38 powiatów w strefie czerwonej, zostanie objęty żółtą strefą epidemiczną.

szpital mid-20a08390 1200.jpg
Rzecznik rządu: szpitale są gotowe przyjąć kolejnych chorych, mamy zapasy miejsc i respiratorów

Posłuchaj
22:27 PR1_MPLS 2020_10_09-18-12-48.mp3 Tomasz Latos: potrzeba zjednoczenia sił i wspólnego działania (Debata Jedynki)

 

Zdaniem Tomasza Latosa "nikt na świecie do końca nie wiedział, jak epidemia będzie przebiegała". - Strategia była wdrożona. W tej sprawie trzeba zjednoczenia sił, wspólnego działania i odpowiedzialności za słowa. Wszystko zależy od nas, jeżeli służba zdrowia ma sobie poradzić, to musimy doprowadzić do tego, żeby liczba zachorowań tak szybko nie przyrastała - mówił poseł PiS.

Czytaj także:

Marek Hok przyznał, że "od miesięcy czeka na prawdziwą strategię rządu walki z koronawirusem". - Pandemia trwa już siódmy miesiąc, a ostatnie tygodnie są bardzo złe. Rząd miał wiele miesięcy, aby przygotować oddziały zakaźne, odpowiednią liczbę łóżek, respiratorów, a panował chaos i dziwne zakupy Ministerstwa Zdrowia, aż w końcu zakończyło się ucieczką ministra Szumowskiego. Brakuje lekarzy, personelu, dochodzimy do maksimum wydolności naszego systemu  - powiedział poseł PO.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: "Debata Jedynki"

Prowadził: Antoni Trzmiel

Goście: Marek Hok (poseł PO) oraz Tomasz Latos (poseł PiS)

Data emisji: 9.10.2020

Godzina emisji: 18.12

dn

Czytaj także

Prof. Włodzimierz Gut: COVID-19 bardzo rzadko sam zabija, zwykle dobija

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2020 19:11
- Problemem jest to, że koronawirus jest bezwzględnym pasożytem. W przypadku, gdy nadal będzie kwestionowanie powodów istnienia COVID-19 i sposobów jego zwalczania, każdy scenariusz pandemii jest możliwy, także włoski - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Włodzimierz Gut, wirusolog. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Libicki: mówienie o tym, że koronawirus nie istnieje, jest totalną bzdurą

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2020 16:47
- Ci, którzy negują istnienie pandemii, szybko zmieniliby zdanie, gdyby okazało się, że któryś z nich sam zachorowałby na koronawirusa - mówił w Polskim Radiu 24 Jan Filip Libicki, senator PSL.
rozwiń zwiń