X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Elżbieta Zielińska o programie Kukiz'15: ma trzy główne filary

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 12:50
- Gdyby moje życie potoczyło się inaczej, startowałabym w Gorlicach, bo to jest moje rodzinne miasto - powiedziała posłanka Elżbieta Zielińska z Kukiz'15.
Audio
  • Posłanka Elżbieta Zielińska o wyborach samorządowych (W samo południe/Jedynka)
Posłanka Kukiz15 Elżbieta Zielińska
Posłanka Kukiz'15 Elżbieta ZielińskaFoto: Łukasz Kowalski/PR

Gość programu odniosła się do wiadomości dotyczących jej startu w wyborach samorządowych na urząd prezydenta Nowego Sącza. Zdementowała te informacje tłumacząc, że gdyby zdecydowała się na udział w wyborach samorządowych, startowałaby z Gorlic, z których pochodzi. Ponadto skrytykowała pomysł wystawiania posłów w miastach, z którymi nie są związani.

- Przerzucanie kandydatów do poszczególnych miejsc nie jest czymś dobrym, bo szybko można pokazać swoją niewiedzę - dodała.

Elżbieta Zielińska mówiła także o planie Kukiz'15 na zbliżające się wybory. Powiedziała, że program jej ugrupowania opiera się na trzech głównych filarach.

- Mamy trzy propozycje dla wyborców. Pierwsza z nich to transparentność. Nasi kandydaci zobowiązali się chociażby do sporządzenia oficjalnego rejestru umów. Druga to zrównoważone budżety, bo dzisiaj dużym problemem jest zadłużenie gmin. Ostatni postulat to referenda przeprowadzane lokalnie - wyjaśniła.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: W samo południe

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Elżbieta Zielińska (posłanka Kukiz'15)

Data emisji: 4.10.2018

Godzina emisji: 12.14

seb/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tomasz Rzymkowski: kampania wyborcza wyzwala demony, stąd ostra retoryka partii

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2018 08:47
- Czekam na kolejne posiedzenie Sejmu, na którym Platforma i Nowoczesna będą żądać dymisji od połowy ministrów rządu Mateusza Morawieckiego - powiedział Tomasz Rzymkowski na antenie Trójki. Poseł Kukiz'15 skomentował w ten sposób nawoływania Grzegorza Schetyny do dymisji szefa rządu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Elżbieta Zielińska: PO zajmuje się tylko krytyką PiS

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2018 17:30
- Platforma Obywatelska dąży do pokazania siebie jako jedynej alternatywy – mówiła w audycji Rozmowa PR24 Elżbieta Zielińska, posłanka Kukiz’15.
rozwiń zwiń