X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Wojciech Starzyński: dopiero rozpoczynamy debatę o systemie oświaty

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 12:48
- Dopiero rozpoczynamy debatę dotyczącą systemu oświaty. Dzięki protestom nauczycieli wszyscy uświadomiliśmy sobie, jak ważną sprawą jest edukacja - mówił w audycji "W samo południe" Wojciech Starzyński z Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej.
Audio
  • Wojciech Starzyński o okrągłym stole ws. edukacji (W samo południe/Jedynka)
Druga tura debaty przy okrągłym stole
Druga tura debaty przy okrągłym stole Foto: PAP/Tomasz Gzell

Ruszyła druga tura rozmów prowadzonych w ramach okrągłego stołu edukacyjnego. Wtorkowe spotkanie zorganizowano w formule pięciu tematycznych podstolików, przy których zasiadło ok. 100 osób.

O rozmowach ws. sytuacji w oświacie mówił w audycji "W samo południe" Wojciech Starzyński z Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. - Te rozmowy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczestników okrągłego stołu. Ja akurat biorę udział w obradach dotyczących miejsca i roli rodziców w polskim systemie edukacji - tłumaczył Starzyński.

Według niego rodzice chcą być nie tylko beneficjentami w systemie oświaty, ale również jego twórcami. - Rodzice mają pełne kompetencje do tego, aby się wypowiadać na temat edukacji - mówił. 

Członek Narodowej Rady Rozwoju dodał też, że 10 maja odbędzie się kolejne posiedzenie plenarne okrągłego stołu, na którym zostaną podsumowane rozmowy w podstolikach. - To jednak nie będzie zakończenie debaty o oświacie. Dzięki protestom wszyscy uświadomiliśmy sobie, jak ważną sprawą jest edukacja - kontynuował. 

Więcej w nagraniu rozmowy.

***

Audycja: W samo południe

Prowadzi: Grzegorz Jankowski

Gość: Wojciech Starzyński (Narodowa Rada Rozwoju przy prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, Fundacja "Rodzice Szkole")

Data emisji: 30.04.2019

Godzina emisji: 12.15

kad/abi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak