X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"To konieczność". Mularczyk o zdalnym nauczaniu w semestrze zimowym

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 13:52
Zdaniem Arkadiusza Mularczyka w obecnych warunkach pandemicznych zdalne nauczanie to konieczność. - Wspierajmy dzieci i nauczycieli, żeby ten czas był dobrze wykorzystany - zaapelował w Programie 1 Polskiego Radia polityk PiS.
Arkadiusz Mularczyk
Arkadiusz MularczykFoto: Polskie Radio

Rząd w sobotę przedstawił plan 100 dni solidarności w walce z COVID-19. "W ramach prac przygotowaliśmy trzy projekty rozporządzeń w sprawie ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. To trzy warianty obostrzeń, po które będziemy sięgać w zależności od rozwoju sytuacji" - czytamy w rządowym komunikacie. Jeśli chodzi o edukację, będzie nauczanie zdalne dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.

Marek Król 1200.jpg
"Mamy opozycję antypaństwową, a nie antyrządową". Marek Król o Strajku Kobiet

- Miejmy nadzieję, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele wykorzystają ten czas na pełną naukę i że nie doprowadzi to do spadku poziomu edukacji. Wspierajmy dzieci i nauczycieli, żeby ten czas był dobrze wykorzystany - powiedział na antenie Programu 1 Polskiego Radia.


Posłuchaj
06:48 PR1_MPLS 2020_11_23-12-30-17.mp3 Arkadiusz Mularczyk o zdalnym nauczaniu, feriach i protestach Strajku Kobiet (Jedynka/W samo południe)

Polityk PiS odniósł się też do ostatnich wydarzeń dotyczących demonstracji Strajku Kobiet, podczas których doszło między innymi do starć z policją.

- Szkoda, że wokół tej sprawy nie ma konsensusu politycznego, bo widać, że te napięcia społeczne, które ostatnio miały miejsce, wynikające z wyroku Trybunału Konstytucyjnego, były podgrzewane. Nie mam wątpliwości, że były inspirowane, napędzane przez opozycję - ocenił Mularczyk.

Więcej w nagraniu. 

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadziła: Magdalena Ogórek

Gość: Arkadiusz Mularczyk

Data emisji: 23.11.2020

Godzina emisji: 12.26

mg

Czytaj także

"Następują zmiany pokoleniowe". Prof. Kleiber o protestach ws. aborcji

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2020 19:33
- Protest młodego pokolenia jest momentalnie wykorzystywany politycznie do różnych spraw - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Michał Kleiber w odniesieniu do protestów Strajku Kobiet.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będą postępowania karne wobec osób, które upubliczniły dane policjantów. Ziobro: to przestępstwo

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2020 13:35
"Ujawnienie nazwisk i adresów policjantów to przestępstwo. Poleciłem Prokuraturze Okręgowej w Warszawie wszcząć postępowanie karne wobec wszystkich osób, które upubliczniły nazwiska i adresy funkcjonariuszy" - poinformował w niedzielę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Będą się radykalizować". Sakiewicz o protestach kobiet

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 11:05
- Spada poparcie społeczne dla tego typu protestów i działań, więc one będą się radykalizować - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz, odnosząc się do tematu protestów w sprawie aborcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mamy opozycję antypaństwową, a nie antyrządową". Marek Król o Strajku Kobiet

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 13:34
- Jest to całkowite pomieszanie wartości i totalna demolka, jeśli chodzi o wartości moralne i etyczne - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Król, publicysta "Sieci", komentując zachowanie protestujących w ramach Strajku Kobiet.
rozwiń zwiń