more_horiz

"Dziewczyna z szafy" na festiwalu Dwa Brzegi

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2013 22:59
Jednym z najgłośniejszych tytułów pokazywanych na tegorocznym festiwalu filmowym Dwa Brzegi była "Dziewczyna z szafy" w reżyserii Bodo Koxa. Widzowie mieli także okazję spotkać się z odtwórcami głównych ról, Magdaleną Różańską i Wojciechem Mecwaldowskim.
Audio
  • Magdalena Różańska i Wojciech Mecwaldowski o festiwalu Dwa Brzegi (Sobota z Radiową Jedynką)
Kadr z filmu Dziewczyna z szafy
Kadr z filmu "Dziewczyna z szafy"Foto: materiały promocyjne/Kino Świat

- Widać, że ludzie tutaj, w Kazimierzu Dolnym, są fanami kina, a nie przychodzą, bo muszą. Ciekawe jest to, że nie ma sali kinowej, tylko wszystko jest na zewnątrz – w namiotach albo na takim wielkim dmuchanym ekranie, na którym wyświetlano "Dziewczynę z szafy" - dzielił się wrażeniami ze słuchaczmi Jedynki Wojciech Mecwaldowski.

- Publiczność jest fantastyczna. Bije z niej ciekawość i otwartość na nowe rzeczy. Chce dyskutować i to jest super - dodała Magdalena Różańska.

Jedynka na festiwalu Dwa Brzegi >>>

Publiczność i goście festiwalu mieli jak spędzać czas w Kazimierzu Dolnym, także gdy akurat nie oglądali filmów. Wojciech Mecwaldowski trafił na przykład na imprezę zwaną "Silent disco". - Dziesiątki, jak nie ponad setka ludzi miało słuchawki na uszach i bawili się do muzyki, którą w nich słyszeli. Przynam, że było to dla mnie porażające. Widziałem tłum ludzi, który się bawi, ale każdy osobno. Ja osobiście jestem jednak fanem normalnego tańca, a nie pukania się słuchawką o słuchawkę - swierdził aktor.

Radiowa Jedynka objęła patronat nad festiwalem Dwa Brzegi.

Rozmawiała Joanna Sławińska.

"Sobota z radiową Jedynką" - zapraszamy do słuchania między 13.00 a 20.00

pg

Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem