X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Muzyczny debiut Katarzyny Warnke

Przez wiele lat grała w teatrze, najpierw w Starym Narodowym Teatrze w Krakowie, później w TR Warszawa. Porzuciła jednak teatr, by zająć się filmem. Od kilku lat gra u Patryka Vegi, a także nie schodzi z okładek kolorowych pism. 
Katarzyna Warnke
Katarzyna WarnkeFoto: PAP/Konrad Kalbarczyk
O Audycji

- Showbiznes jest bardzo ciekawym zjawiskiem i nie lubię obrażania się na niego. Jeśli ktoś jest mądry, to czytając słowo "showbiznes" rozumie je właściwie oraz to, co za tym idzie i co z tego można mieć - mówi aktorka.

Katarzyna Warnke zdradza w rozmowie z Martyną Podolską, że po graniu na przestrzeni ostatnich kilku lat w filmach, zaczyna tęsknić do "dawnej przestrzeni". - Powrotem do niej będzie chyba muzyka. Od kilku lat noszę się z tym, żeby wypuścić swoje piosenki. Spotkałam odpowiednią osobę i myślę, że w przeciągu miesiąca wyjdzie nasz singiel - mówi. 

Jakiego typu muzykę nagrywa Katarzyna Warnke? W jakim języku lubi śpiewać? Skąd pomysł na aktorstwo? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: "Po drugiej stronie lustra" w cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Martyna Podolska 

Gość: Katarzyna Warnke (aktorka)

Data emisji: 11.02.2019

Godzina emisji: 23.05

kh

Playlista