X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Narożnik" - premierowe słuchowisko w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2019 08:40
W niedzielę (20 października) zaprosiliśmy Państwa do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Janusza Łastowieckiego "Narożnik" w reżyserii Anny Dykczak.
Audio
Kadr z nagrania słuchowiska Narożnik
Kadr z nagrania słuchowiska "Narożnik"Foto: K. Sielicki

Tekst Janusza Łastowieckiego "Narożnik" zdobył nagrodę w konkursie Teatru Polskiego Radia i Stowarzyszenia ZAiKS.

Autor tak przedstawia swoje intrygujące dzieło: "Narożnik" to jest nazwa szczytu w Górach Stołowych, gdzie w 1997 roku, nie wszyscy o tym wiedzą bo to jest historia regionalna, dwójka studentów, Ania i Robert zginęli w niewyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach.

Jednak słuchowisko nie jest opowieścią kryminalną, to raczej wciągający psychologiczny thriller, w którym bohaterom – grupie studentów, dziennikarzowi, mieszkańcom dziwnego pensjonatu – przyjdzie zmierzyć się z tajemnicą wykraczającą daleko poza codzienne doświadczenie.

Słuchowisko zostało nagrane w systemie binauralnym (wymagającym słuchawek), który pomaga słuchaczowi znaleźć się wewnątrz świata tajemniczych zdarzeń i dźwięków.


Janusz Łastowiecki "Narożnik"

Reżyseria: Anna Dykczak

Realizacja akustyczna: Andrzej Brzoska

Muzyka: Andrzej Izdebski


Obsada:

Anna Smołowik, Karol Dziuba, Robert Jarociński, Małgorzata Pruchnik - Chołka, Andrzej Brzoska, Karolina Bacia, Nikodem Rozbicki, Jerzy Kaczmarowski, Sandra Korzeniak, Ewa Kania, Karol Kwiatkowski, Anna Dykczak, Janusz Łastowiecki,


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nakarmić kamień" - premierowe słuchowisko w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2019 12:05
22 września o godzinie 21:00 zaprosiliśmy Państwa do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Bronki Nowickiej "Nakarmić kamień" w adaptacji i reżyserii Artura Urbańskiego.
rozwiń zwiń