X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

35 lat na scenie. Co dalej z zespołem T.Love?

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2017 21:12
- Zrobiliśmy to, co mogliśmy zrobić przez te lata najlepiej w tym składzie. Czas od siebie odpocząć - mówi w radiowej Jedynce Muniek Staszczyk.
Audio
  • 35 lat na scenie. Co dalej z zespołem T.Love? cz. I (Jedynka)
  • 35 lat na scenie. Co dalej z zespołem T.Love? cz. II (Jedynka)
  • 35 lat na scenie. Co dalej z zespołem T.Love? cz. III (Jedynka)
Muniek Staszczyk i Marcin Kusy
Muniek Staszczyk i Marcin KusyFoto: Polskie Radio

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt oraz wiele przebojów, to dorobek legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie. Od stycznia 2018 działalność zespołu - decyzją Muńka Staszczyka - zostaje zawieszona na czas nieokreślony.

- Jest to zawieszenie działalności zespołu a nie rozwiązanie. Głupotą byłoby się rozwiązywać, natomiast decyzję o zawieszeniu podjąłem blisko 2 lata temu i od tamtego momentu chłopcy o tym wiedzą - podkreśla rozmówca Marcina Kusego.

- Dociągnęliśmy do 35. bardzo godnie. Wszystko, co wcześniej się przetoczyło, jakieś żale, emocje mamy za sobą. To idealny moment, bo nie jest to ani żaden pogrzeb ani stypa, a nawet gdyby tak to się miało skończyć, uważam, że zespół T.Love spełnił swoje zadanie - mówi Muniek Staszczyk. - Może T.Love wróci w innym składzie, może w tym samym - dodaje.

Jakie plany ma Muniek Staszczyk? Dlaczego w jednym ze swoich największych przebojów śpiewa o Warszawie a nie o rodzinnej Częstochowie? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: 35 lat zespołu T.Love. Niedziela z Muńkiem Staszczykiem

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Muniek Staszczyk (muzyk, współzałożyciel, lider, wokalista, autor tekstów, w początkowym okresie także basista zespołu T.Love)

Data emisji: 31.12.2017

Godzina emisji: 10.47, 11.38, 13.47, 15.50, 17.50, 20.20, 20.50

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muniek Staszczyk: album "T.Love" to błyskawiczna pocztówka z tego roku

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 16:00
- Poprzedni album "Old is gold" powstawał 4 lata, najnowszy "T.Love" 4 miesiące. Ta płyta jest reakcją na współczesność, teksty są o tym co tu i teraz. Na poprzedniej płycie teksty skłaniały się ku sprawom duchowym, pytaniom o sens życia, o Boga. Na "T.Love" jest obecna współczesność, Polska, Europa, obawy, niepokoje, ale są też piosenki prywatne - zdradza Muniek Staszczyk.
rozwiń zwiń