X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"V Klasyczne Lato z Radiem" - prolog

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2019 14:50
Radiowa Jedynka zainaugurowała audycję "V Klasyczne Lato z Radiem". Tym razem porozmawialiśmy o XXV Festiwalu Muzycznym im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju. Gdzie tego lata zaprosimy naszych słuchaczy?
Audio
  • Klasyczne Lato z Radiem - co nasz czeka w te wakacje?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Akira Kaelyn

- Na czas dwóch letnich miesięcy zawieszamy nasze Koncerty Chopinowskie, ale drodzy sympatycy i miłośnicy muzyki mistrza Fryderyka, proszę się nie martwić. Lipiec będzie bardzo różnorodny, natomiast sierpień będzie upływał pod znakiem Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach-Zdroju i Festiwalu "Chopin i jego Europa" w Warszawie. Cztery sierpniowe niedziele będą bardzo pianistyczne i chopinowskie - mówi prowadzący Adam Rozlach.

W trakcie audycji zaprosiliśmy słuchaczy także na letnie festiwale muzyczne im. Jana Sebastiana Bacha w Gliwicach i Karola Szymanowskiego w Zakopanem.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Klasyczne Lato z Radiem

Prowadzi: Adam Rozlach

Goście: Wiesław Ochman (śpiewak), Roman Perucki (organista), Artur Jaroń (pianista, dyrektor artystyczny Festiwalu w Busku-Zdroju)

Data emisji: 30.06.2019

Godzina emisji: 23.07

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak