X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Tomasz Siemoniak: rów między PiS a PO był kopany przez lata

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 11:50
 - Pamiętam, jakim szokiem było dla mnie, że Beata Szydło, która była sympatyczną posłanką w komisji administracji, gdy została wiceprezesem PiS-u, przestała odpowiadać na "dzień dobry". Ten rów był kopany przez lata - tak o stosunkach między politykami obu największych partii mówił Tomasz Siemoniak.
Audio
  • Tomasz Siemoniak o współczesnej polskiej polityce (Nieznani znani/Jedynka)
Tomasz Siemoniak
Tomasz SiemoniakFoto: Wojciech Kusiński/PR

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej i były minister obrony narodowej w audycji "Nieznani znani" przyznał, że gorączka polityczna sięgnęła takiego punktu, w którym niektórzy przedstawiciele przeciwnych partii unikają jakiegokolwiek kontaktu ze sobą albo wręcz manifestują niechęć. - Oczywiście są posłowie PiS-u, z którymi można normalnie rozmawiać, natomiast widzę takich posłów, którzy odwracają wzrok, udają, że nie widzą - mówi Siemoniak.

Prowadząca Małgorzata Raczyńska-Weinsberg zapytała go, kogo by wybrał, gdyby miał pojechać z jakimś politykiem PiS na bezludną wyspę. - Wydaje mi się, że za maską przekazów partyjnych w PiS-ie jest parę czy paręnaście osób, które są ciekawe, barwniejsze. Nie chciałbym trafić na jakiegoś nudziarza - stwierdził Siemoniak. Nie podał jednak żadnych nazwisk.

Gość audycji ocenił również kondycję polskich mediów i sposób prowadzenia audycji publicystycznych. Mówił też o tym, jak Antoni Macierewicz rozpoczął swoje urzędowanie od usunięcia z korytarza zdjęć swoich poprzedników. Więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: "Nieznani znani" w ramach pasma "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Małgorzata Raczyńska-Weinsberg

Gość: Tomasz Siemoniak (wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej)

Data emisji: 25.05.2018

Godzina emisji: 20.11

mg/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piotr Zgorzelski: żadna reforma nie udała się tak, jak samorządowa

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2018 12:00
Był radnym gminnym, powiatowym, pracował w samorządzie województwa mazowieckiego. - To bardzo dobra szkoła dla polityka - przyznał w audycji "Nieznani Znani" Piotr Zgorzelski, dziś poseł PSL.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Witold Waszczykowski: moją drugą pasją jest nauka

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2018 12:39
Jako dziecko wolał przeczytać książkę niż włazić na trzepaki, czy w inne miejsca, gdzie można sobie nabić guza. W liceum męczył się w klasie matematyczno-fizycznej, następnie studiowal historię. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Gróbarczyk i jego morskie opowieści

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 11:38
Marek Gróbarczyk z pochodzenia jest góralem. Może dlatego, że odległość do Bałtyku była tak duża, zapałał miłością do morza i zaraz po maturze uciekł do Gdyni do Wyższej Szkoły Morskiej.
rozwiń zwiń