X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Europosłowie krytykują Josepa Borrella za wizytę w Rosji

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2021 12:23
Rosja nie jest zainteresowana poprawą relacji z Unią Europejską.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Szef dyplomacji Unii Europejskiej Josep Borrell przedstawił w Parlamencie Europejskim sprawozdanie ze swojej wizyty w Moskwie. W związku z falą krytyki, Josep Borrell wyjaśnił, że celem jego wizyty było bezpośrednie przekazanie stanowiska Unii Europejskiej w kwestii praw człowieka, wolności politycznych i sprawy Aleksieja Nawalnego. Drugim celem było sprawdzenie czy władze rosyjskie są zainteresowane wznowieniem konstruktywnego dialogu z Unią Europejską. Rosja dała wyraźnie do zrozumienia, że dialogiem ze Wspólnotą nie jest zainteresowana. Według europosłów, podróż Josepa Borrella nie była potrzebna, aby dojść do wniosków, że Rosja podąża autorytarną drogą i tłamsi wszelkie próby demokratycznych przemian. Część europosłów uważa, że wizyta Borrella zaszkodziła dotychczasowej polityce sankcji Unii Europejskiej wobec Rosji.


Tytuł audycji: Euranet Plus - Europejskie Menu
Prowadzi: Magdalena Skajewska, Henryk Szrubarz, Artur Makara
Data emisji: 10.02.2021
Godzina emisji: 12:23

Pobierz audycję

Pobierz licencję