X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Posiedzenie Rady Unii Europejskiej do spraw Zagranicznych w sprawie Rosji

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 12:23
Unia Europejska rozważa kolejne sankcje wobec Rosji.
Audio
Flaga Rosji
Flaga RosjiFoto: pixabay

Wkrótce rozpocznie się posiedzenie Rady Unii Europejskiej ds. Zagranicznych, której głównym tematem mają być stosunki Unii Europejskiej z Rosją. Przed posiedzeniem Rady szef unijnej dyplomacji Josep Borrell powiedział, że „Rosja znajduje się na kursie konfrontacyjnym z Unią Europejską, będziemy dyskutować z ministrami spraw zagranicznych, jak na to zareagować”. Zapowiedział, że podczas posiedzenia Rady szefowie dyplomacji 27 państw członkowskich będą rozmawiać nad dalszymi krokami, które podejmie Unia Europejska w sprawie Aleksieja Nawalnego, przede wszystkim czy Wspólnota zdecyduje o nałożeniu kolejnych sankcji na Rosję. Szef MSZ Niemiec Heiko Maas jest za kolejnymi sankcjami, jednocześnie uważa, że Unia Europejska powinna utrzymać „konstruktywny dialog z Moskwą”.


Tytuł audycji: Euranet Plus - Europejskie Menu
Prowadzi: Paweł Lekki, Krzysztof Grzesiowski, Radosław Małkiewicz
Data emisji: 22.02.2021
Godzina emisji: 12:23

Pobierz audycję

Pobierz licencję