X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Raport Białoruś

Aleksander Łukaszenka odnaczył szefa MSZ Uładzimira Makieja

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 22:00
Aleksander Łukaszenka wręczył najważniejsze białoruskie odznaczenie Order Ojczyzny trzeciego stopnia szefowi dyplomacji. 
Audio
Uładzimir Makiej w 2018 roku
Uładzimir Makiej w 2018 roku Foto: Alexandros Michailidis / Shutterstock.com

Minister Uładzimir Makiej uchodzi za inicjatora ocieplenia relacji Białorusi z Zachodem. Jest krytykowany przez część rosyjskich mediów za prowadzenie zbyt prozachodniej polityki.

Z drugiej strony w niezależnej opozycji są głosy, że Makiej de facto "pudruje" działania reżimu Łukaszenki, jego działania są wizerunkowe i nie mają żadnego realnego znaczenia, jego gesty mają doprowadzić do uzyskania środków pieniężnych od Zachodu.

Łukaszenka oświadczył, że obecny i przyszły rok to dla Białorusi czas niełatwy. Jego zdaniem będzie on sprawdzianem czy Białorusini są godni niezależności. - I my powinniśmy być gotowi odpowiedzieć na to pytanie. Jestem absolutnie przekonany, że my znajdziemy godną odpowiedź na to pytanie - powiedział Łukaszenka.

Zdaniem ekspertów nawiązał w ten sposób do trudnych ostatnio relacji z Rosją. Moskwa uzależniła udzielanie wsparcia finansowego od pogłębienia integracji. Wielu polityków opozycyjnych odczytuje to jako próbę wchłonięcia Białorusi przez Rosję.

IAR/PolskieRadio24.pl./agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukaszenka: Rosja odrzuciła propozycje Białorusi w sprawie rekompensat za straty Mińska

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2018 06:50
Łukaszenka na naradzie rządowej w poniedziałek powiedział, że Rosja wcześniej obiecała kompensować Białorusi straty, wynikające z manewru podatkowego. Jednak Moskwa nie zgodziła się na wszystkie propozycje Mińska w tej sprawie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miliony Rosjan i tysiące szkół z WC na dworze. "Kraj się rozpada"

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 22:00
3200 szkół w Rosji nie ma cywilizowanych toalet w budynkach. Także około 35 milionów Rosjan chodzi do WC na zewnątrz domu, miliony nie mają ogrzewania – piszą rosyjskie media. Jeden z blogerów wskazuje na dezintegrację Rosji, w którym poza Moskwą i okolicami – zieje pustką i brakiem cywilizacji. Zaniedbane i biedne połacie kraju nazwał "czwartą Rosją".
rozwiń zwiń