more_horiz
Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

Oświadczenie Artystów – Muzyków Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2022 20:28
Pomoc dla Ukrainy
Pomoc dla UkrainyFoto: www.pixabay.com

Oświadczenie

Od początku inwazji rosyjskiego agresora na Ukrainę wszyscy jesteśmy wstrząśnięci ogromem nieszczęścia, jakie spotkało naszych Sąsiadów. Każdy z nas angażuje się na miarę swoich możliwości w akcje pomocy humanitarnej. Niektórzy przyjmują uchodźców pod swoje dachy, inni włączyli się w działania wolontaryjne. Jako Zespół zebraliśmy i przekazaliśmy konkretną pomoc dla oddziałów samoobrony z okolic Równego.

Udział Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie w koncercie „Solidarni z Ukrainą. Jednym głosem” w dniu 20 marca 2022 roku, współorganizowanym przez Program II Polskiego Radia oraz Narodowe Centrum Kultury we współpracy z TVP Kultura i Caritas Polska jest naszym hołdem dla obrońców Ukrainy.

Honorariami za udzielenie wizerunku wesprzemy organizacje pozarządowe niosące pomoc na Ukrainie, m.in. Polską Akcję Humanitarną, Fundację Pomagam.pl, Polski Czerwony Krzyż, Caritas Polska.

Wierzymy, że każdy nasz gest solidarności może przyczynić się do uratowania czyjegoś życia i szybkiego zakończenia tej makabrycznej wojny.

Artyści – Muzycy Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem