X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kreacje 7. Nowe ścieżki polskiego baletu

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 16:00
W cyklu "Przed premierą" zapowiadaliśmy warsztaty choreograficzne organizowane przez Polski Balet Narodowy.
Audio
  • Kreacje 7. Nowe ścieżki polskiego baletu (Spotkania po zmroku/Dwójka)
Nowe pomysły twórców polskiego baletu będzie można obejrzeć podczas spektaklów prezentowanych w ramach warsztatów Kreacje 7, ( na zdjęciu fragment plakatu zapowiadającego wydarzenie)
Nowe pomysły twórców polskiego baletu będzie można obejrzeć podczas spektaklów prezentowanych w ramach warsztatów "Kreacje 7", ( na zdjęciu fragment plakatu zapowiadającego wydarzenie)Foto: materiały prasowe

Warsztaty choreograficzne powinny być nieodłącznym elementem życia zespołu baletowego, który ma ambicję kształtowania własnego oblicza artystycznego. Bez poszukiwania nowych dróg, środków ekspresji, a nawet nowego języka, balet byłby sztuką mało interesującą, pozbawioną niespodzianek i wyzwań dla publiczności, być może nawet sztuką martwą.

Tak o inicjatywie Polskiego Baletu Narodowego pisał dyrektor zespołu Krzysztof Pastor. Warsztaty zatytułowane Kreacje odbywają się już po raz siódmy. Nowe prace młodych choreografów można oglądać w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w dniach 20-22 marca. Zapraszamy do wysłuchania reportażu z przygotowań.

***

Tytuł audycji: Spotkania po zmroku

Przygotowała: Barbara Schabowska

Data emisji: 19.03.2015

Godzina emisji: 21.30

bch/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bóg tańca ucieka z ZSRR

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2015 13:43
- Jego życie było na tym poziomie skandalu i sensacji, że aż prosi się o sfilmowanie - o tancerzu Rudolfie Nuriejewie opowiadała Katarzyna Gardzina, krytyk baletowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czteropak Polskiego Baletu Narodowego

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 11:00
W wieczorze baletowym "Perły XX wieku" zobaczymy najwybitniejsze prace wielkiej czwórki: Balanchine'a, Béjarta, Kyliána i Forsythe'a.
rozwiń zwiń