X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

WarszeMuzik. Festiwal na przedwojennych podwórkach

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2019 14:04
- Polska muzyka i jej wykonawstwo od lat stoją pod znakiem Fryderyka Chopina. Mieczysław Weiberg znajduje się na dole listy polskich kompozytorów, których twórczość gości w salach koncertowych i na płytach. Z tej jego nieobecności w przestrzeni miasta, w którym się urodził i tworzył zrodził się festiwal WarszeMuzik – mówił w Dwójce Tymoteusz Bies.
Audio
  • Rozmowa z pianistą Tymoteuszem Biesem (Wybieram Dwójkę)
Plakat festiwalu
Plakat festiwaluFoto: mat. promocyjne

Gośćmi audycji "Wybieram Dwójkę" był ceniony pianista, z którym rozmawialiśmy o kolejnej odsłonie festiwalu muzyki kameralnej w przestrzeni Warszawy. Festiwal WarszeMuzik to cykl małych koncertów w wybranych, ocalałych przedwojennych podwórkach, które mieściły się na terenie warszawskiego getta. Jak była idea powstania festiwalu i jak układany jest jego program? O tym w nagraniu audycji.

***

Rozmawiał: Bartosz Panek

Gość: Tymoteusz Bies (pianista)

Data emisji: 9.08.2019

Godzina emisji: 16.30

Materiał został wyemitowany w audycji Wybieram Dwójkę.

mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

BohaterON. Pamięć o powstańcach warszawskich

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2019 18:08
- To jest niezwykłe wydarzenie, bo jest jednym z przykładów, jak w piękny sposób można budować wspólnotę pokoleniową. Przekazywane są też najpiękniejsze i największe wartości, które towarzyszyły Powstańcom, gdy zdecydowali się pójść w ten nierówny bój - opowiadał w Dwójce Andrzej Rogoyski, prezes Polskiego Radia.
rozwiń zwiń