X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jak zachowa się w sztuce głowa?

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2017 13:40
Wpływowe dzieła ostatnich 100 lat oraz odkrycia i pomysły, które zmieniły oblicze sztuki – o tym mówimy w naszej audycji, swoistym audioleksykonie sztuki współczesnej.
Audio
Tematem pierwszej po wakacjach audycji Krótko mówiąc sztuka będzie głowa. Na zdj. głowa Franza Kafki, praska rzeźba Davida ernego
Tematem pierwszej po wakacjach audycji "Krótko mówiąc sztuka" będzie… głowa. Na zdj. głowa Franza Kafki, praska rzeźba Davida Černý'ego Foto: red-feniks /Shutterstock.com

sztuka obraz galeria 1200.jpg
"Krótko mówiąc sztuka". Ta audycja nas zaskoczy

– Chcemy pokazać wszystkim, że każde pojęcie, którym się na co dzień posługujemy, każdy przedmiot, który bierzemy do ręki, każde zjawisko, koło którego przechodzimy, mogą być tematami sztuki – mówił w Dwójce współautor "Krótko mówiąc sztuka" Paweł Sosnowski.

Audycja, do której wracamy po wakacyjnej przerwie, związana jest z jubileuszem stulecia awangardy w Polsce. Naszymi przewodnikami są Bogna Świątkowska, prezes Fundacji Nowej Kultury Bęc Zmiana, oraz Paweł Sosnowski, historyk sztuki, założyciel Fundacji Propaganda.

Cykl audycji "Krótko mówiąc sztuka" Dwójka przygotowuje we współpracy z Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

***

Na audycję zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-15.07.

jp/ab

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miliszkiewicz: kolekcjonerstwo to lekarstwo na stres

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2017 13:00
- Kolekcjonowanie to nie tylko doskonała inwestycja, ale i forma relaksu - mówił w Dwójce Janusz Miliszkiewicz, dziennikarz specjalizujący się w pisaniu o prywatnym kolekcjonerstwie.
rozwiń zwiń