more_horiz

Gustav Mahler, Friedrich Gulda i... Joker

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2019 12:30
Zgodnie z życzeniem słuchaczy, w programie audycji znalazły się: "I Symfonia" Gustava Mahlera, "Koncert wiolonczelowy" Friedricha Guldy oraz utwór Pilippe'a Jaroussky'ego, który znalazł się na liście do głosowania jako Joker.
Audio
  • Gustav Mahler, Friedrich Gulda i... Joker (Dwójka na życzenie)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: pixabay/domena publiczna

Wraz z nową ramówką "zresetowaliśmy" listę naszych tytułów-propozycji w sobotnim plebiscycie. Wracamy do zestawu najbardziej popularnych dzieł muzyki poważnej, ponieważ chcemy dać szansę zagłosowania na ulubione utwory także tym, który dopiero dołączają do grona naszych stałych Słuchaczy. Sobie chcemy z kolei dać możliwość sięgnięcia po najświeższe nagrania, które warte są przedstawienia na antenie.

Regulamin naszej zabawy nie zmienił się. Nowością jest jednak postać "Jokera". To nazwisko kompozytora lub wykonawcy, na którego można głosować ze wskazaniem konkretnego utworu lub wybranej interpretacji. Aby oddać głos na tę postać po słowie "życzenie" w treści SMS-a prosimy wpisać literę "j" i treść swojego uzasadnienia. Na przykład gdyby "Jokerem" był Konstanty Andrzej Kulka: "ZYCZENIE.J Koncert Karłowicza w jego wykonaniu nie ma sobie równych."

Jak zwykle liczą się najciekawsze (choć niekoniecznie najdłuższe) SMS-y. I jak zawsze: czekają nagrody - pytowe nowości od Sony.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 13.00 i trwa do piątku do godz. 16.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y można wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu w programie "Dwójka na życzenie"

Lista 50 utworów, na które można było głosować do 3 maja>>>

A oto płyty, które można było wygrać w tym tygodniu:

x 
x 
x 

***

Tytuł audycji: Dwójka na życzenie 

Prowadził: Andrzej Sułek

Data emisji: 4.05.2019

Godzina emisji: 10.00 


Zobacz więcej na temat: Płyty Andrzej Sułek

Zobacz także

Zobacz także