more_horiz

Dwójka na miejscu. Posłuchaj relacji z Kazimierza nad Wisłą!

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2017 18:29
Z okazji 80-lecia Dwójki w wakacyjnej ramówce zaplanowaliśmy wyjątkową audycję, w której spotkamy się z Państwem nie tylko na antenie, lecz także w wielu miejscach w Polsce. Rozpoczęliśmy od Kazimierza Dolnego.
Audio
  • Dwójka na miejscu. Posłuchaj relacji z Kazimierza nad Wisłą! (Dwójka na miejscu)
Widok na Kazimierz Dolny  - urokliwie miasto malarzy, pisarzy, dziennikarzy i muzyków, od lat blisko związane z bohemą i światem artystycznym.
Widok na Kazimierz Dolny - urokliwie miasto malarzy, pisarzy, dziennikarzy i muzyków, od lat blisko związane z bohemą i światem artystycznym. Foto: Krzyzak /Shutterstock.com

Kuncewiczówka1200.jpg
Kazimierz Dolny. "Kuncewiczówka to własny kawałek nieba"

24 czerwca w Kazimierzu nad Wisłą odbyło się pierwsze wyjazdowe studio. Od godziny 15.00 na antenie Programu 2 i na kazimierskim Małym Rynku Małgorzata Szymankiewicz i Piotr Kędziorek rozmawiali  m.in. z Andrzejem Sarem, organizatorem odbywającego się wtedy Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych, Andrzejem Bieńkowskim, malarzem i etnografem, autorem projektu badawczego Muzyka Odnaleziona. Zajrzeliśmy także do Kuncewiczówki – o jej dawnych mieszkańcach opowiedziała Monika Januszek-Surdacka, kustoszka muzeum, i Edward Balawajder, prezes Fundacji im. Marii i Jerzego Kucewiczów.

***

Tytuł audycji: Dwójka na miejscu

Prowadzili: Małgorzata SzymankiewiczPiotr Kędziorek

Data emisji: 24.06.2017

Godzina emisji: 15.00-18.00


Zobacz także

Zobacz także

X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem