X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

„Dwugłos” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2018 08:00
Kiedy Daria była dzieckiem, jej ojciec wyjechał za granicę. Aby nie stracić ze sobą kontaktu zaczęli wysyłać sobie nagrania na kasetach magnetofonowych. Opowiadali na nich o swojej codzienności oraz wielkiej tęsknocie. 
Audio

Daria Wereszczyńska z Warszawy była nagrywana przez tatę od najmłodszych lat. Dyktafon, którym nagrywali kasety magnetofonowe, sprawdził się, kiedy Daria miała 4 lata. Był to koniec lat osiemdziesiątych. Jej ojciec wyjechał wtedy do Kanady. Nie chciał wysyłać córce listów, ponieważ nie umiała ona jeszcze czytać ani pisać. Wpadł więc na pomysł, by nagrywać kasety. Jakie wspomnienia zostały na nich utrwalone i jak wyglądało obudowywanie relacji po powrocie ojca do kraju?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego pt. „Dwugłos” na antenie Jedynki w piątek 2 lutego o godz. 21.30.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Miej to z głowy” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 10:54
Stowarzyszenie „Czas, przestrzeń, tożsamość” realizuje projekt poświęcony zdrowiu psychicznemu. Zwraca tym samym uwagę, jak walczyć ze stresem powstałym w wyniku wykonywanej przez nas pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Żył, jak pisał” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2018 08:00
23 stycznia mija jedenasta rocznica śmierci Ryszarda Kapuścińskiego. Jak wspominają go przyjaciele oraz osoby, dla których był autorytetem?
rozwiń zwiń