X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Reportaż

„Z miłości” – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2020 14:24
Warzywniak na Starej Ochocie... jak za dawnych lat...
Audio
  • Z miłości - reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej
Na Starej Ochocie działa warzywniak, prowadzony  z myślą, żeby sprzedawane produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł, od małych lokalnych producentów
Na Starej Ochocie działa warzywniak, prowadzony z myślą, żeby sprzedawane produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł, od małych lokalnych producentów…Foto: fot. Owoce@Warzywa

Coraz więcej dziś mówi się o tym, żeby żyć, ale też  jeść świadomie. I w  Warszawie m.in. na Starej Ochocie  działa  „warzywniak” , który prowadzi rodzina, która bardzo dba o to, żeby żyć ekologicznie. Biznes urodził się trochę z przypadku, ale prowadzony jest z myślą, żeby sprzedawane produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Tak się zaczęło... A potem pojawili się lokalni dostawcy. Wcześniej byli fotografami, dziennikarzami, pracownikami giełdy, aktorami, czy też pracowali w korporacjach, a potem rodzinne sytuacje i choroby w rodzinach  spowodowały, że postanowili zmienić swoje życie... I zmienili prawie wszystko…Z miłości do bliskich..

Zapraszamy do wysłuchania reportażu "Z miłości" Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej we wtorek, 7 stycznia o godz. 21.14 w Jedynce.

Czytaj także

„W anielskiej bramie” - reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2020 10:00
Zaczęli 12 lat temu...
rozwiń zwiń