X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Reportaż

"Żeglarze spod znaku krzyża"

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2000 07:25
Chrześcijańska Szkoła Pod Żaglami uczy młodzież tolerancji i poszanowania wartości ogólnoludzkich. W roku 2000 wyruszyli w Rejs Jubileuszowy z Ziemi Świętej do Rzymu, celem poznania korzeni kultury europejskiej i chrześcijańskiej.Pierwszym etapem podróży była pielgrzymka i zwiedzanie Ziemi Świętej - tam właśnie, w Jerozolimie spotkała ich autorka.
Audio
Od kilku lat w Bydgoszczy działa Chrześcijańska Szkoła Pod Żaglami, którą kieruje ks. Andrzej Jaskuła. Jak mówi - Szkoła powstała , by przy pomocy żagli i żeglarskiej dyscypliny kształtować osobowość młodych ludzi w duchu tolerancji i poszanowania wartości ogólnoludzkich. W roku szkolnym 1998/99 zorganizowali wspaniały rejs do Ameryki Południowej, za który otrzymali w Gdańsku nagrodę Rejs Roku - " dla stowarzyszenia, które robi dobrą robotę". W roku 2000 wyruszyli w Rejs Jubileuszowy -żaglowcem z polską banderą - z Ziemi Świętej do Rzymu ( na trasie: Hajfa, Cypr, Rodos, Kreta, Korynt, Rzymu) .Min. miał on na celu lepsze poznanie korzeni kultury europejskiej i chrześcijańskiej, co w dobie integracji naszego kraju z Unią Europejską nabiera specjalnego znaczenia. Pierwszym etapem podróży była pielgrzymka i zwiedzanie Ziemi Świętej. Tam właśnie, w Jerozolimie spotkała ich autorka. Wspólnie odwiedzali święte miejsca tego niezwykłego miasta : Bazylikę Grobu Pańskiego, Ścianę Płaczu, itp. Po zakończeniu rejsu, już w kraju - jego uczestnicy opowiedzieli o swoich przeżyciach i wrażeniach.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak