X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Reportaż

"Kierunek Mars"

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2005 19:07
W Tuluzie, w Instytucie Medycyny Kosmicznej przez sto dni trwało jedno z większych przedsięwzięć badawczych. Zorganizowała je Europejska Agencja Kosmiczna wspólnie z europejską NASA. Eksperyment był wstępem do planowanego lotu na Marsa, w którym wezmą udział również kobiety.
Audio
W Tuluzie , w Instytucie Medycyny Kosmicznej przez sto dni trwało jedno z większych przedsięwzięć badawczych .Zorganizowała je Europejska Agencja Kosmiczna wspólnie z europejską NASA. Eksperyment był wstępem do planowanego lotu na Marsa, w którym wezmą udział również kobiety. Zgłosiło się 1700 młodych kobiet, z których po licznych testach medycznych i psychologicznych wyłoniona została dwunastka a ,w niej dwie młode Polki . Od marca poddawane były specjalistycznym testom i badaniom. Do domów powróciły w końcu czerwca Na czym polegały badania, co było w nich najtrudniejsze...Udało mi się spotkać z jedną z nich . Dorota ma 25 lat i była najmłodszą z uczestniczek , umówiłyśmy się w Krakowie jej rodzinnym mieście, do którego wpadła na parę dni, bowiem mieszka i studiuje w Turynie. W drugiej części audycji zaproszenie do Ogrodów Frascati. W środę, 21 września o 17.00 w ramach cyklu "Jedynka z reportażem" przedstawimy audycję Ireny Piłatowskiej pt. "Granice strachu", opowiadającą o Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie w 2004 roku. Park im. Rydza Śmigłego w Warszawie.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak