X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Reportaż

Antoni Rokicki

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 18:00

                                                    Antoni Rokicki


Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Studia licencjackie z socjologii ukończył w 2015 roku w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie obronił pracę magisterską z dziennikarstwa i medioznawstwa w Instytucie Dziennikarstwa UW.


Do Studia trafił we wrześniu 2015 roku jako praktykant. Dwa miesiące później zadebiutował na antenie Polskiego Radia reportażem „Pływackie Mount Everest”. Opowiadał on o ustanowieniu przez Sebastiana Karasia polskiego rekordu w najszybszym przepłynięciu kanału La Manche.


Jest laureatem VII edycji Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka w kategorii Debiut Publicystyczny Roku za reportaż „Rodzeństwo”, wyemitowany w Programie Pierwszym PR. W 2018 roku podczas III Festiwalu Natura Kultura Media im. Ryszarda Kapuścińskiego w Izabelinie przyznano mu nagrodę "Nadzieja Mediów". W czerwcu 2019 roku otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Kryształowe pióra", a pół roku później został laureatem XXV Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory za reportaż "Misja". 

fot. Rajmund Nafalski 

Zobacz więcej na temat: Antoni Rokicki