X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Reportaż

Sukces dziennikarzy Studia Reportażu i Dokumentu na Festiwalu NNW

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2018 11:00
Magda Skawińska ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, autorka dokumentu „Ludzie z SW”, otrzymała nagrodę główną kategorii radiowej 10. Festiwalu Filmowego Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci w Gdyni za "ukazanie w lapidarnej, mistrzowskiej formie, skomponowanego z wypowiedzi świadków historii i nagrań archiwalnych wyrazistego obrazu organizacji walczącej o niepodległość Polski".
Audio

Ponadto jury konkursu na reportaż i dokument radiowy 10 Festiwalu Filmowego Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci w Gdyni w składzie: Irena Piłatowska, Anna Sekudewicz, Piotr Witt oraz Henryk Rozen (przewodniczący) postanowiło przyznać cztery równorzędne wyróżnienia honorowe za dokument radiowy pracom, które odznaczają się wyborem ciekawego tematu, ukazują mniej znane fakty i okoliczności związane z bohaterami walki o niepodległą Polskę oraz wyróżniają się ciekawą formą.


Są to następujące prace:- „Prawdziwy partyzant” – Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej ze Studia Reportażu i Dokumentu  Polskiego Radia.
- „Trauma i duma” – Alicji Grembowicz ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia
- „Życie niewłaściwie urozmaicone” – Krzysztofa Wyrzykowskiego ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia

oraz

- „Jak wiele człowiek może znieść – wspomnienia żony Generała Augusta Emila Fieldorfa, Nila” autorstwa Marzeny Bakowskiej z Radia Gdańsk.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Prawdziwy partyzant”- reportaż Urszuli Żółtowskiej–Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2016 20:01
Życie z piętnem "bandyty"...
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ludzie z SW" - reportaż Magdy Skawińskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 12:01
Reportaż "Ludzie z SW" przypomina, z okazji 35. rocznicy powstania Solidarności Walczącej, sylwetki osób działających w tej organizacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rocznica zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki. Reportaż "Trauma i duma"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 18:21
Zapraszamy do wysłuchania reportażu, w którym występują m.in. Joanna Kąkolewska - żona reportażysty i pisarza Krzysztofa Kąkolewskiego, dziennikarka Katarzyna Kętrzyńska, aktorka Roma Szczepkowska oraz historycy - Mirosław Białaszko i prof. Jan Żaryn.
rozwiń zwiń