more_horiz
Section07
O audycji

Studio znajduje się w gmachu Polskiego Radia przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. Tu Program 3 tworzy i stąd nadaje swoje audycje.

Galeria zdjęć >>>

W sprawach związanych z koncertami można się kontaktować z Panią Zofią Sylwin - Zofia.Sylwin@polskieradio.pl

Rezerwacja biletów nie wcześniej niż tydzień przed koncertem wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego – telefon 22 333 33 33.

Gruntownie odnowiony i zmodernizowany budynek ma swoją długą historię. Jest najstarszym budynkiem radiowym w Warszawie. Został wystawiony w koncu XIX wieku jako ujeżdżalnia koni dla stacjonujących w obrębie wielkich Łazienek oddziałów kawalerii. W czasie wojny budynek został doszczętnie zniszczony. Odbudowano go w 1947 roku przystosowując do potrzeb rozgłośni radiowej. W centralnej jego części usytuowano duże studio muzyczne zaprojektowane przez inżynierów Tadeusza Dąbrowskiego i Aleksandra Janika. W latach 50-tych stało się ono siedzibą Warszawskiej Orkiestry Radiowej, którą dyrygował przez dwa dziesięciolecia znakomity muzyk Stefan Rachoń. Studio znane pod nazwą M-1 zasłynęło ze świetnej akustyki, dlatego podczas jego generalnej modernizacji w latach 1996/97 projektanci: akustyk - Jan Dodacki i architekt - Kazimierz Wośko zrobili wszystko aby ten walor zachować.

kghm

Mecenas Muzycznego Studia Polskiego Radia
im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie

Section49
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem