X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

20. Piknik Naukowy - nauka przez zabawę

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2016 13:50
Na czym polega przeszczep komórek macierzystych? Do czego prowadzi nadużywanie antybiotyków? M. in. na takie pytania odpowiada trwający w sobotę w Warszawie 20. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.
Audio
  • Ewa Dudzińska rozmawia z uczestnikami pikniku (Radiowy dom kultury/Trójka)
  • Dlaczego warto przyjść na Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik? (Serwis informacyjny Trójki z godz. 9.00/Trójka)
  • Ewa Dudzińska o atrakcjach Pikniku Naukowego? (Serwis informacyjny Trójki z godz. 12.00)
Atrakcje pikniku są przygotowane z myślą o całych rodzinach
Atrakcje pikniku są przygotowane z myślą o całych rodzinach Foto: Robert Gardziński

Piknik Naukowy to wydarzenie, które na stałe wrosło w kalendarz kulturalny nie tylko stolicy, ale i całego kraju. Hasłem tegorocznej imprezy, która odbywa się na Stadionie Narodowym, jest "Zdrowie". - W tym roku szpital przy ul. Karowej zorganizował szpital młodego doktora. Mamy maskotki, które są operowane przez dzieci - tłumaczy Agnieszka Dobrowolska-Redo - opiekun Studenckiego Koła Naukowego przy II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pinik Naukowy oczami dziennikarzy Polskiego Radia [WIDEO]>>>

Głównym przesłaniem pikniku jest to, że nauka ma bawić, rozbudzać wyobraźnię i poszerzać horyzonty wszystkich uczestników, w tym najmłodszych pasjonatów wiedzy i nauki.

Artur Andrus jest jednym z Trójkowych dziennikarzy, których można spotkać na 20. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, fot. Robert Gardziński Artur Andrus jest jednym z Trójkowych dziennikarzy, których można spotkać na 20. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, fot. Robert Gardziński

Jak widać w filmie poniżej, uczestnicy imprezy mogą się zapoznać chociażby z nowoczesnym, specjalistycznym sprzem chirurgicznym.

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach imprezy jest wolny. Impreza trwa w sobotę, 7 maja do godziny 20.00.

Zachęcamy także do wysłuchania naszych relacji z 20. Pikniku Naukowego.

***

Tytuł audycji: Radiowy dom kultury
Autor: Ewa Dudzińska
Data emisji: 7.05.2016
Godzina emisji: 9.00, 13.21

fbi/gs

Czytaj także

Dobra wiadomość dla kawoszy. A nawet bardzo dobra!

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 09:07
Już nie tylko przyzwolenie, ale zalecenie! Lekarze namawiają, aby pić nawet trzy filiżanki kawy dziennie. Od jakiego wieku?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy reguła 5 sekund rzeczywiście działa?

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2016 16:04
Zgodnie z tą zasadą, jeśli w ciągu 5 sekund podniesiemy z podłogi jedzenie, nie dostaną się na nie żadne groźne dla zdrowia bakterie i zarazki.
rozwiń zwiń